reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 28 stycznia. Imieniny Walerego, Radomira, Tomasza.
2℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Burmistrz odznaczony Kombatanckim Krzyżem Pamięci

Aktualności14.01 o 18:28Komentarzy: 35
- Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś otrzymał dziś Kombatancki Krzyż Pamięci w uznaniu Zasług w Krzewieniu Pamięci o Bohaterskich Czynach w walce o niepodległość naszej Ojczyzny przyznany przez Wielkopolski Zarząd Wojewódzki Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Poznaniu - informuje Urząd Miasta Oleśnicy.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (35)

Krzysztof A. Kowalski17.01 o 23:56

Oto dlaczego ktoś boi się podpisać komentarz swoim imieniem i nazwiskiem: "twuj żołądek", cóż, może dyslektyk. Pewnie też ma i problemy ze wzrokiem, bo nie widzi tego, co w Oleśnicy się dzieje. Na lekcjach języka polskiego pewnie przysypiał, albo dłubał w nosie, bo stylistyka jest porażająca. Pisownia koszmarna. To pewnie obcokrajowiec? O, a może przybysz z kosmosu?...

Zgłoś
lalkarz Gepetto17.01 o 08:47

Krzysztof A. Kowalski z Toba dzieją sie dziwne rzeczy, twuj żołądek przepełniony jest jadem i ziejesz znilizną cierpisz z tego powodu na syndrom wyzszości jak pewien typ z metra ciety cierpi podobnie jak Ty ! to jest chore ! Chłopie robisz sie niebezpieczny dla otoczenia wszedzie widzisz tchórzy i wrogów a nie dostrzegasz przyjacół wokół Ciebie którzy chcą Ci pomóc.. Zazdrościsz burmistrzowi że swego czasu cierpiał na ból kolana, stopy Jego dolegliwość normalna ludzka rzecz która widzisz pod lasem a swego pod nosem ? cierpisz na jakieś urojenia skorzystaj z porad fachowców w tej branży to nie boli !

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski16.01 o 23:15

Ok, zasługi Jana Bronsia: miejska orkiestra odeszła z Oleśnicy, "Kosmolnicę" i "Dni Kaktusa" - rozpędzono, przez lata nie było inwestorów, bruk w rynku, koszmarki w największym parku, zabytki w ruinie, buble i niedoróbki - "Atol", sala widowiskowa, hala sportowa, złomowisko przy ul. Cieszyńskiego, wałbrzyskie włazy kanalizacyjne, dziesięciolecia bez muzeum, brak polskiego i oleśnickiego pomnika, wybór pięty i kolana, lenistwo podczas europejskich wyjazdów służbowych, podwyższanie sobie wynagrodzenia - oczywiście poprzez radnych.

Zgłoś
tylko pytam16.01 o 17:57

Krzysztof A Kowalski właśnie jakie jest twoje IQ Oleśniczanie maja prawo wiedzieć bo tak przy każdej okazji znęcasz sie na Burmistrzem !

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski16.01 o 13:58

Takiemu tchórzowi, ukrywającemu się za "urzednik miejski dzisiaj o 10:19" i jemu podobnym anonimom: ten post nie dotyczy mnie, lecz zupełnie innej osoby i jeżeli nie potraficie odpowiedzieć na podstawowe pytania, to bardzo proszę powstrzymajcie swoją tchórzliwą namiętność ubliżania innym. Zatem potraficie wymienić zasługi Jana Bronsia?

Zgłoś
Edmund Kaleciński16.01 o 13:43

Artykuł niniejszy jest niepełny. Może Redaktorzy by się wysilili i przybliżyli nam na czym polegają Zasługi w Krzewieniu Pamięci... Czy Pan Burmistrz np. krzewienie uprawiał poprzez rewię pacierzy (w Wiekopolsce, w Oleśnicy gdzieś, albo jeszcze gdzieś indziej), może z kimś pogadał o tym przy piwie pod "poznańskimi koziołkami" albo wygłosił jakiś odczyt w Oleśnicy lub okolicy itp. Więcej fachowej staranności Redakcjo. Bo tak to zubażacie wyczyny Pana Burmistrza... Pozdrawiam.

Zgłoś
urzednik miejski16.01 o 10:19

do Krzysztof A Kowalski sądząc po twoich wpisach chciałbym spytać o iloraz twojej inteligęcji bo jako były nauczyciel z nadania w "kolejówce" trzyma cie do dzisiaj ! sugeruje wiec w niedzielny poranek zamiast do kościółka Krzysztofie zrób sobie darmowy test IQ. pozdrawiam i miłej niedzieli

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski16.01 o 09:42

Tym, ukrywającym się za anonimowością, którym brak cywilnej odwagi, by podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem, by brać pełnię odpowiedzialności za napisane tu słowa (ręce opadają, jak widzi się takie tchórzostwo) zadaję ponownie pytanie: Możecie podać przykłady "Zasług w Krzewieniu Pamięci o Bohaterskich Czynach w walce o niepodległość naszej Ojczyzny" Jana Bronsia? Potraficie uwolnić się od swojego tchórzostwa, strachu przed podpisaniem się własnym imieniem i nazwiskiem? Nie potraficie odpowiedzieć na te proste pytania? Współczuję i zatem proszę nie obrażać innych, bo swoją anonimowością sami siebie odzieracie z godności, podmiotowości.

Zgłoś
Niepisowiec16.01 o 07:12

Lepszy Bronś niż Kołaciński. I nie daj Boże takich burmistrzów jak Kołaciński czy Krzesińska lub Bielański.

Zgłoś
mad15.01 o 22:23

Panie Krzysztofie, Burmistrz nie jest z mojej bajki, ale jak tu się nie odezwać, gdy powtarza pan niedorzeczności. Burmistrz "otrzymał dziś Kombatancki Krzyż Pamięci w uznaniu Zasług w Krzewieniu Pamięci o Bohaterskich Czynach w walce o niepodległość naszej Ojczyzny". Powtarzam, zasługi za KRZEWIENIE PAMIĘCI, a nie SWOJE DOŚWIADCZENIA WOJENNE ! Nie zgadza się pan z tym, ok, ale proszę nie powtarzać niedorzeczności "nauczyciela". Ręce opadają!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube