reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 18 sierpnia. Imieniny Heleny, Bronisława, Ilony.
24℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Listy do Mikołaja Reja. Biblioteka chwali się kartkami z Islandii

Ciekawostki13.01 o 07:34Komentarzy:
Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja pochwaliła się, jakie kartki otrzymała prosto z Islandii.* * *

Pozostańmy jeszcze w klimacie świąt i naszych 75-tych urodzin! A że życzenia zawsze miło jest dostawać to śpieszymy z wiadomością i fotorelacją - tym bardziej, że są to życzenia skierowane do Was drodzy oleśniczanie!

Przedwczoraj trafiła do nas paczka z Islandii. A w środku prezenty, kartki i życzenia przygotowane przez polskie rodziny mieszkające na tej wyspie.

Kartki możecie oglądać podczas wizyty w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową”, a już wkrótce nasz księgozbiór wzbogaci się o książkę Piotra Milewskiego „Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat”. Serdecznie dziękujemy za wszystkie miłe słowa od Polonii mieszkającej na wyspie i życzenia udanego roku dla mieszkańców Oleśnicy, pracowników biblioteki oraz nauczycieli i uczniów ZSP w Oleśnicy! Tak rozpoczęty rok z pewnością będzie należał do wyjątkowych!

Przypominamy, że międzynarodowy projekt „Listy do Mikołaja Reja“ zorganizowaliśmy wspólnie z Biblioteką W Pudełku w Olafsviku, grupę polonijną Jesteśmy W Kontakcie i we współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy, Útgerðin oraz Pakkhús.


* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube