reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 28 stycznia. Imieniny Walerego, Radomira, Tomasza.
1℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Bus dla bierutowskiego domu dziecka. To prezent od Służby Więziennej

Aktualności11.01 o 15:16Komentarzy:
Busa do przewozu ludzi i rzeczy otrzymał bierutowski dom dziecka. Został podarowany przez Służbę Więzienną z Opola.Busa marki Peugeot otrzymała Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Bierutowie od Służby Więziennej z Opola. Oficjalne przekazanie użytkowanego auta odbyło się 10 stycznia.

Uroczyście odebrali je: wicestarosta Stanisław Stępień oraz dyrektor Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Paweł Wolko. Stroną przekazującą był płk Tomasz Raczyk - zastępca dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Opolu, natomiast za inicjatywą przekazania pojazdu stała europosłanka Beata Kempa.

- Wicestarosta podziękował za piękny dar, wyrażając przekonanie, że będzie dobrze służył dzieciom. Dodał również, że w ramach RFIL Powiat Oleśnicki pozyskał niezbędne środki finansowe w wysokości 800 000 zł na docieplenie, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę systemu ogrzewania na niskoemisyjne w obiektach należących do CAOPO-W. To historyczne wsparcie wynoszące aż 2 275 781 zł na realizację czterech inwestycji - informuje oleśnickie starostwo.

rd, źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube