reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 24 stycznia. Imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała.
-0℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Filmowe podsumowanie roku stowarzyszenia Cała Oleśnica Biega

Sport2.01 o 11:24Komentarzy:
Stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega w filmowym skrócie podsumowała miniony, 2021 rok. Zapraszamy do obejrzenia materiału!* * *

Czas na krótkie podsumowanie, a jest o czym pisać. Dużo dobrego się wydarzyło w tym roku, mimo że czasami było pod górkę.
Pandemia cały czas daje się we znaki, mimo, że już trochę nauczyliśmy się z nią żyć. Do kalendarzy biegowych wróciły więc imprezy biegowe, mimo że czasem okrojone. Pomarańczowy team z Oleśnicy uczestniczył w wielu imprezach mniejszych lub większych.

Ciężko było znaleźć wolny weekend, ale czasami się udawało nie-biegać, Mieliśmy swoich reprezentantów wszędzie. W okolicy bliższej i dalszej, a nawet za granicą, biegach krótkich, długich i ultra, miejskich i górskich. Były świetne biegi górskie w Kudowie, mieliśmy królów i królowe GUR w Radkowie, że o kultowym już festiwalu w Lądku Zdrój nie wspomnę. Był także królewski dystans maratonu w Chorzowie czy nawet Wiedniu. Kilka razy udawało się niektórym stanąć na podium w pomarańczowej koszulce. Z każdego indywidualnego jak i grupowego sukcesu sportowego jesteśmy dumni.To był także rok w którym organizacyjnie też się działo. Pomarańczowe treningowe środy, niedzielne leśne biegi, posadowickie górki. Treningów dla każdego mnóstwo. Udało się także pomóc paru dzieciaczkom i wspomóc kilka akcji z czego się bardzo cieszymy. Jednak największym COBowym świętem był I Oleśnicki Leśny Maraton Na Raty. Cztery biegi, cztery pory roku, cztery x 10.5 km. Pomarańczowe święto w lasach na Miodarach z wielkim zimowym finałem w grudniu. I właśnie niech to wydarzenie posłuży jako podsumowanie tego wspaniałego roku. Mnóstwo pracy, dobrej energii, biegania, serducha i satysfakcji.
Zapraszam do obejrzenia filmu. Dzielcie się. COB Power!

Na koniec jeszcze podziękowania dla naszych sponsorów i partnerów. Bez waszej pomocy byłoby nam dużo trudniej. Dziękujemy!

COB

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube