reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 24 stycznia. Imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała.
-0℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Jak stracić kilogramy bez nadmiernego wysiłku? Odpowiedzią jest slow jogging

Sport29.12.2021 o 09:16Komentarzy:
Grupa Slow Jogging Oleśnica zaprasza osoby chcące biegać zdrowo, bez kontuzji i zadyszki. Wspólne treningi odbywają się trzy razy w tygodniu. Jest to jedna z metod na utratę zbędnych kilogramów po świętach.Jednym ze sposobów na zdrowy tryb życia jest uprawianie sportu, ale nie wszyscy chcą się spocić. Ratunkiem dla nich może być slow jogging, który w Oleśnicy ma rosnące grono zwolenników. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o powolne bieganie. Wszystko po to, aby spalić kalorie i miło spędzić czas. Szczególnie ta forma sportu może przydać się po świętach, kiedy wiele osób szuka metod na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Slow jogging jest naturalną formą ruchu, adresowaną zarówno do młodszych, jak i starszych. - Slow jogging jest to technika biegania. Polega na tym, że biegamy w odpowiedniej kadencji, tempie. Wszystkie informacje chętnie przekażę w trakcie naszych treningów, na które serdecznie zapraszam. Metoda wywodzi się z Japonii i pochodzi od Hiroakiego Tanaki. Pozwala biegać każdemu bez kontuzji, bez zadyszki, za to z uśmiechem na twarzy - mówiła nam niedawno Zofia Chabierska, instruktorka slow joggingu

Udział w oleśnickich zajęciach jest bezpłatny. Biegaczy najczęściej można spotkać w Parku nad Stawami. - Zapraszamy we wtorki, czwartki i soboty. Godzina 19 w tygodniu i 9 w sobotę. Bardzo chętnie powitamy nowe osoby - zarówno płci żeńskiej, jak i męskiej. Grupa jest sympatyczna. Biegamy w wolnym tempie i każdy odnajdzie tutaj komfort dla swojego ciała - dodaje Z. Chabierska.

Zobacz też: Slow Jogging Oleśnica - grupa na Facebooku

pp

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube