reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 24 stycznia. Imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała.
0℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Nowa zastępczyni burmistrza Sycowa i nowa radna

Aktualności6.12.2021 o 09:22Komentarzy: 2
Burmistrz Dariusz Maniak poinformował o nowej zastępczyni burmistrza, którą została Marzena Guder. Natomiast mandat radnej powierzono Bożena Karaba.* * *

Bożena Karaba nową radną Rady Miejskiej w Sycowie. Gratuluję. Dzisiaj powinny odbyć się wybory uzupełniające. Nie odbyły się, ponieważ zgłosił się tylko jeden komitet wyborczy. KWW Dariusza Maniaka. Tym samym Miejska Komisja Wyborcza wydała postanowienie o wyborze, na podstawie którego skład Rady Miasta uzupełni osoba z naszego komitetu, KWW Dariusza Maniaka.

Dzięki temu dalej mamy stabilną większość i mandat społeczny do kontynuowania zmian, na które umówiliśmy się z wyborcami w 2018 roku.

Pani Bożena zajęła miejsce Marzeny Guder, która musiała złożyć mandat radnej zostając zastępcą burmistrza. Spotkaliśmy się dzisiaj, żeby symbolicznie świętować. Mamy świadomość tego, że trzy lata już za nami. Z drugiej strony jesteśmy gotowi na kolejne dwa lata.

Dariusz Maniak
burmistrz Sycowa

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Michał8.12.2021 o 21:22

Za co ta podwyżka pensji? Radni powinni pracować charytatywnie dla dobra og?łu. Ma to być praca społeczna.Ciekawe jak by diet nie mieli, czy też by się tak pchali? Patrzeć już na tych emerytów nie można. Praca państwowa widać nie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków radnego.

Zgłoś
J. K. 6.12.2021 o 11:37

Nie ma czego gratulować, jedynie Dziergwa coś prezentuje

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube