reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Oleśniccy radni wspierają polskich mundurowych przy granicy z Białorusią

Aktualności25.11 o 14:40Komentarzy: 12
Rada Miasta Oleśnicy pokazała symboliczne wsparcie dla służb mundurowych przy granicy Polski z Białorusią.Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Oleśnicy, na wniosek radnego Michała Kołacińskiego i opozycji z Oleśnicy Razem samorządowcy przyłączyli się do akcji "Murem za polskim mundurem". Taki też przynieśli transparent, na którym był też napis "Wsparcie dla tych, którzy bronią naszych granic".

- Jako ludzie kultury chrześcijańskiej nie zapominamy też o losie migrantów, którzy są ofiarami reżimu białoruskiego - argumentowano. Wszyscy radni chętnie fotografowali się z tym banerem.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (12)

Olesnica dla kobiet!26.11 o 09:55

A czy radni wspierają ludzi którzy umierają z zimna w polskich lasach bo sg odmawia przyjęcia wniosków o azyl? Np panie z grupy Olesnica jest kobieta, czy wzięły udział w zbiórce lub akcji "matki na granicy"? Przecież kochacie pomagac kobitom.

Zgłoś
Oleśnica Pamięta25.11 o 23:01

Nie zwalajmy wszystkiego na radnych i Omylnego, bo stwierdzenie, że oni są winni wszystkiego się nie obroni. Są przecież wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, powodzie, inflacja z którymi ci Nieudacznicy nie mają nic wspólnego.

Zgłoś
mad25.11 o 22:25

Nela, pozdrawiam!

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski25.11 o 22:17

A kto obroni mieszkańców Oleśnicy przed bezradnymi radnymi? Nic nie uczynili, by Jan Bronś nie podejmował decyzji psujących Oleśnicę i obciążających miejski budżet. Nic nie uczynili, by "złomowisko" nie szpeciło okolic ul. Cieszyńskiego, nic nie uczynili dla ratowania obiektów z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, nic nie uczynili, by "Atol" miał obiekt o charakterze hotelowo-konferencyjno-gastronomiczno-usługowym, nic nie uczynili, by miasto miało rosarium, nic nie uczynili, by nie marnować społecznych pieniędzy na skatepark i to w wersji wybrakowanej, nic nie uczynili, by elewacje budynków przy ul. Sejmowej nie były szczerbate, ale chcą oszpecić park przy ul. Daszyńskiego sztucznymi tworami.

Zgłoś
Strzeżcie się PO i Lewicy25.11 o 21:29

"Agentury, jak jakieś przekleństwo idą dalej bok w bok i krok w krok. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym". Z natury rzeczy, ja, jako były Naczelny Wódz, który prowadził wojnę, wiem, co znaczy agentura i znam jej mechanizm pracy. Musiałem zetknąć się z taką pracą czy wtedy, gdy występuje ona jako obserwacja, czy też jako próba skłonienia do takich czy innych zmian, które byłyby potrzebne dla interesów armii i celów politycznych tego czy innego państwa. Nie dziwię się więc wcale, że do nas agentury się przyczepiły i że, obserwując nas, szły krok w krok za nami agentury obcych państw, agentury płatne, bo innej agentury świat nie posiada.- mówił J. Piłsudski

Zgłoś
Nela25.11 o 21:05

Do Maria 63 Co Pani za głupoty opisuje ? Granica jest po to aby jej strzec i BASTA! Jesli kogokolwiek mozna winić to Łukaszenke niech Pani do niego pije droga Mario . Czy w tą pułapkę my wysłalismy pytam się Maryjo ŚWIETA ? po drugie czy Ci młodzi emigranici co rzucają kamieniami i czym sie da to tez tacy świeci jak Pani pani Mario ? wiekszość to młodzi faceci i az strach co by było gdyby przedostali sie do nas. Prosze sobie poczytac https://poranny.pl/niektorzy-migranci-w-szpitalach-zachowuja-sie-skandalicznie-takich-scen-sie-u-nas-nie-oglada/ar/c1-15895379?fbclid=IwAR3GHlbteY8gzhmdNCRaV19qKsYQwNM1c6qqV9sGiRnY0IUO6pFlf5Qq-Iw Jestem dumna z naszej służby że bronią naszych granic MUREM ZA MUNDUREM !

Zgłoś
...25.11 o 20:43

Szacunek dla Burmistrza i Rady w Michałowie, oni pokazali jak się wspiera osoby potrzebujące i co to jest chrzescijanski duch.

Zgłoś
Maria 6325.11 o 18:03

Za współudział w zbrodni na złapanych w pułapkę ludzi też jest kara. Na pewno nas dosięgnie. Nie jestem dumna z poczynań ludzi w polskich mundurach ani działań "polskich patriotów", którzy mienią się katolikami a zapomnieli przykazań bożych. Zgroza!

Zgłoś
Mateusz25.11 o 16:45

Zmniejszyć ilosc darmozjadów i za sesje które sie nie odbyły odebrac pieniądze a nie ludzi ciagle oszukiwać

Zgłoś
Haha25.11 o 15:08

Nie można jednocześnie wspierać munduru, który wykonuje rozkazy nielegalnych pushbackow I wywozenia ledwo żywych ludzi w bialoruskie lasy i okzywac "pamięć" migrantom. Mentalny fikołek. Ale niczego innego się nie spodziewalem

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube