reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 7 grudnia. Imieniny Marcina, Ambrożego, Agatona.
-1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Radny Bielański popchnął pracownika urzędu miasta. Sprawą zajęła się policja

Aktualności25.11 o 11:19Komentarzy: 119
Oleśnicka policja zajmuje się sprawą popchnięcia pracownika magistratu przez radnego Pawła Bielańskiego z Oleśnicy Razem. Incydent nagrały kamery znajdujące się w sali obrad urzędu.Do możliwości naruszenia nietykalności cielesnej Sebastiana Lelasa, pracownika urzędu miasta, doszło 21 października w oleśnickim ratuszu. Z materiałów wideo wynika, że popchnął go radny Paweł Bielański (Oleśnica Razem). Poszkodowany odbił się plecami od drzwi. Kciukiem w górę na to zareagował Damian Siedlecki (Koalicja Obywatelska). Głos wtedy zabrała też Barbara Krzesińska (OR). - Dobrze - przytaknęła i uśmiechała się.

Z grona tych radnych głos w tej sprawie zabrał tylko P. Bielański, który początkowo twierdził, że "wpadliśmy na siebie", a potem w oświadczeniu pisał o "fake newsach", "manipulacjach" czy "próbach odwrócenia uwagi od afer".

- Potwierdzam, że doszło do takiego zajścia. Czuję się upokorzony zachowaniem radnego i tego, co zrobił. W tym czasie byłem w godzinach pracy - komentował niedługo po zajściu Sebastian Lelas, poszkodowany pracownik UMO.

Z informacji uzyskanych przez redakcję portalu MojaOlesnica.pl wynika, że poszkodowany pracownik urzędu złożył na policji zawiadomienie. - Wpłynęło do nas takie zawiadomienie i będzie prowadzone postępowanie w związku z naruszeniem nietykalności podczas wykonywania czynności służbowych pracownika urzędu miasta - potwierdza asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. Ważnym dowodem są zabezpieczone nagrania, na których widać incydent.

Zobacz też:
- Radny Bielański popchnął pracownika urzędu, Siedlecki pokazał kciuk w górę [WIDEO]
- Radni chwalili popchnięcie pracownika urzędu miasta [WIDEO]
- Radny dziękuje za słowa otuchy po oskarżeniach o popchnięcie urzędnika


pp

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (119)

prawda26.11 o 15:45

Kibol to kibol wie jak atakować tylko pomylił ratusz z ringiem. I zapomniał o kamerach . Co on robił przy kamerze jak jego miejsce jest przy stole obrad. to kolega ONR-u. tam się nadaje do tej bandy. oni lubią się bić ,to ich rozrywka. Dziwię się że ktoś tego kibola wybrał na radnego chyba koledzy od Bosaka i jego reszty

Zgłoś
Do mad26.11 o 15:36

Jak to nazwać? Arogancja, bezczelność, brak kultury, buta, impertynencja, miedziane czoło, niegrzeczność, nieobyczajność, nieokrzesanie, nieprzyzwoitość, nieuprzejmość, prostactwo, rozzuchwalenie, tupet, brak poszanowania, brak wychowania, głupota, ignorancja, kalectwo ducha, kołtuneria, ordynarność, plugawość, pozbawienie wszelkich rozumnych kryteriów, prymitywizm, zacofanie, zawiść, niedelikatność, toporność, niestosowność, agresja, brak klasy, brak ogłady, CHULIGANERIA, demoralizacja, hucpiarstwo, niski poziom, warcholstwo, nietakt, burkliwość, nikczemność, podłość, siermiężność, skandaliczność, świniowatość, awanturnictwo, degeneracja, łobuzerstwo, pieniactwo, przestępczość, rozbójnictwo, rozrabiactwo, swarliwość, niekulturalność, niewychowanie...

Zgłoś
Zbyszek26.11 o 09:28

Urzędniku Miejski. To dzięki tobie i innym urzędników około 15 % mieszkańców Oleśnicy wybrało emigrację do UE. To dzięki tobie i znanemu nepotyzmowi młodzi migrują do innych miast gdzie o ich rozwoju decydują umiejętności a nie przynależność do komitetu wyborczego lub posiadanie członka rodziny w samorządzie. Spytaj o przyczynę emigracji do Niemiec znanego wszystkim radnego.

Zgłoś
kuracjusz ze Strzelina26.11 o 08:43

Powinni zamknąć tego typa to zobaczy jak pod celą sie popycha ku obopulnym zadowoleniu !

Zgłoś
",,."26.11 o 08:22

Oleśnica Pamiętawczoraj o 23:01Nie zwalajmy wszystkiego na radnych i Omylnego, bo stwierdzenie, że oni są winni wszystkiego się nie obroni. Są przecież wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, powodzie, inflacja z którymi ci Nieudacznicy nie mają nic wspólnego.

Zgłoś
Zbyszek26.11 o 08:11

@Spera Point. Oczywiście, że ocena nie należy do mnie ale też nie należy do redakcji MO. Mnie interesuje tylko, czy radny miał złe zamiary czy działał w dobrej wierze chcąc aby transmisja nadal się odbywała. Biegli ocenią czy pracownik Lelas mógł uniknąć kontaktu fizycznego widząc reakcję radnego. Natomiast wydawanie wyroku przez niektóre redakcje jest jakie jest.

Zgłoś
G26.11 o 08:09

Wylazł cham z Bielańskiego i o czym tu dyskutować. Przemoc jest przemocą i dorabianie do tego polityki do niczego nie prowadzi. A do wszystkich,akceptuj?cych chamskie zachowanie mam pytanie: czy gdyby tak do ciebie podszedł ktoś o 30 kg cięższy i cię,po chamsku odepchnął,to zastanów się,jeden z drugim,co byś czuł?

Zgłoś
Kondziulu26.11 o 08:08

Ha ha ha. Policja nie jest od takich bzdur. Bo ani to przestępstwo ani wykroczenie. Koleś może jedynie założyć sprawę cywilną . Ale jaja ha ha ha

Zgłoś
Pe26.11 o 07:58

Przestał by siebie samego obrażać ten Lelas. Może kolega Bartnik pokaże swojemu koledze Lelasowi jak wygląda popchnięcie. Do czego to doszło...... wstyd

Zgłoś
Obywatel26.11 o 07:55

Czy były kciuki za reakcje radnego? To wszystko w temacie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube