reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 24 stycznia. Imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała.
0℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Radny Bielański popchnął pracownika urzędu miasta. Sprawą zajęła się policja

Aktualności25.11.2021 o 11:19Komentarzy: 119
Oleśnicka policja zajmuje się sprawą popchnięcia pracownika magistratu przez radnego Pawła Bielańskiego z Oleśnicy Razem. Incydent nagrały kamery znajdujące się w sali obrad urzędu.Do możliwości naruszenia nietykalności cielesnej Sebastiana Lelasa, pracownika urzędu miasta, doszło 21 października w oleśnickim ratuszu. Z materiałów wideo wynika, że popchnął go radny Paweł Bielański (Oleśnica Razem). Poszkodowany odbił się plecami od drzwi. Kciukiem w górę na to zareagował Damian Siedlecki (Koalicja Obywatelska). Głos wtedy zabrała też Barbara Krzesińska (OR). - Dobrze - przytaknęła i uśmiechała się.

Z grona tych radnych głos w tej sprawie zabrał tylko P. Bielański, który początkowo twierdził, że "wpadliśmy na siebie", a potem w oświadczeniu pisał o "fake newsach", "manipulacjach" czy "próbach odwrócenia uwagi od afer".

- Potwierdzam, że doszło do takiego zajścia. Czuję się upokorzony zachowaniem radnego i tego, co zrobił. W tym czasie byłem w godzinach pracy - komentował niedługo po zajściu Sebastian Lelas, poszkodowany pracownik UMO.

Z informacji uzyskanych przez redakcję portalu MojaOlesnica.pl wynika, że poszkodowany pracownik urzędu złożył na policji zawiadomienie. - Wpłynęło do nas takie zawiadomienie i będzie prowadzone postępowanie w związku z naruszeniem nietykalności podczas wykonywania czynności służbowych pracownika urzędu miasta - potwierdza asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. Ważnym dowodem są zabezpieczone nagrania, na których widać incydent.

Zobacz też:
- Radny Bielański popchnął pracownika urzędu, Siedlecki pokazał kciuk w górę [WIDEO]
- Radni chwalili popchnięcie pracownika urzędu miasta [WIDEO]
- Radny dziękuje za słowa otuchy po oskarżeniach o popchnięcie urzędnika


pp

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (119)

.25.11.2021 o 11:49

ale policja wprost stwierdza ze DOSZŁO DO NARUSZENIA NIETYKALNOŚCI !!

Zgłoś
mieszkaniec 25.11.2021 o 11:47

Zaczyna sie gównoburza przed dzisiejsza sesją, złożył zawiadomienie to policja to ustali. Ile mozna wałkować ten sam temat ?.zajmijcie sie poważnymi rzeczami typu Atol,MGK,Szpital itd

Zgłoś
?25.11.2021 o 11:47

Ors tonie, dlatego beda szukać jak odwrócić karty. Bielański i Siedlecki będą na celowniku. Ps. Kiedyś podobno jakiś dziennikarz dostal drzwiami od jakiegoś polityka. Ktoś, coś?

Zgłoś
Niepisowiec25.11.2021 o 11:41

Rozliczyć popychającego, rozliczyć popleczników: Krzesińską i Siedleckiego. Krzesińska kreuje siebie na wybitnie wierzącą, siłowe rozwiązania to jest wiara katolicka? Chyba wg Krzesińskiej. Ale ta kobieta już nie raz pokazała swoje prawdziwe oblicze: totalny populizm, obłuda, fałsz.

Zgłoś
J25.11.2021 o 11:34

Niech sobie zobaczą co dzieci robią w szkołach a nie coś jemu się stało nic

Zgłoś
:(25.11.2021 o 11:29

policja widzi to, co widać oczywistego, a czego nie widzą ludzie z OR i pan Siedlecki... Przykre

Zgłoś
K25.11.2021 o 11:21

Niech wejdą do szkoły w przerwie ,ile dzieci się popycha ,wyzywa ,pluje ,to może też policja potrzebna

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube