reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Jak zmienią się tereny zielone przy ul. Wiśniowej i Łąkowej?

Aktualności25.11 o 07:42Komentarzy: 10
Oleśnicki magistrat informuje, ja będzie wyglądał teren u zbiegu ulic Wiśniowej i Łąkowej na Nowych Ratajach.- Wspaniale! Będzie pięknie! Rozpoczęły się prace rewitalizacji terenów zielonych przy zbiegu ul. Wiśniowej i Łąkowej! Ogólnodostępna, wielofunkcyjna, plenerowa strefa rekreacji sprzyjająca integracji społecznej powstanie jeszcze w tym roku! - informuje Urząd Miasta Oleśnicy.

- W minionym roku burmistrz Jan Bronś rozmawiał z mieszkańcami o pomysłach na zagospodarowanie tego terenu! W wyniku tych rozmów powstały 3 koncepcje uwzględniające sugestie zainteresowanych, które również były konsultowane z Wami, drodzy oleśniczanie. Będzie tu dużo zieleni, ławki, stolik do szachów, mini boisko do koszykówki i siłownia terenowa, a istniejący plac zabaw zostanie rozbudowany! Inwestycją zajmuje się ZBK - czytamy w komunikacie.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (10)

Ola27.11 o 16:51

Do: KolaPatolik -powiem ci z czego to wynika - z naszej mentalności! Każdy Polak wie lepiej kiedy iść do lekarza, co mu dolega i czym powinien to leczyć. Niestety konsekwencje tej "wiedzy" wyglądają tak jak opisałeś.

Zgłoś
KolaPatolik25.11 o 23:03

Obywatele i Obywatelki ! W tym trudnym czasie dla ojczyzny w Covidzie 28tys zakażeń dziennie i 400 zgonów macie okazje by przyzwyczajać się do piachu :P Wspaniała polityka i słuszna linia władzy doprowadziła, że w Polsce śmiertelność na covid jest najwyższa w Europie 2,5%.. gdzie indziej nawet poniżej 1% od początku 80 tys zgonów w Australii 2tys. ( wystarczy w google statystyki sprawdzić)

Zgłoś
Jan prawie Łąkowa25.11 o 22:41

A pies sąsiada też się wys... Bo jak tak wbijam..

Zgłoś
Na propsie25.11 o 13:27

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wyszstko jest w porządku

Zgłoś
Beton25.11 o 12:06

Nie no prace ruszają na zime? Czy ktoś w tym urzędzie wogóle myśli?

Zgłoś
PiS=PZPR25.11 o 11:52

do 1! - to kup/wybuduj dom na Ratajach a nie siedzisz w mieszkaniu od ZBK...

Zgłoś
mer25.11 o 11:47

do1!: plac nie będzie tylko dla dzieci z Rataj - wszyscy będą mogli skorzystać. A zamykanie się na swoich podwórkach raczej nie służy prawidłowemu rozwojowi umiejętności społecznych. Trzeba mieć miejsce, w którym można spotkać nowe osoby i nawiązać z nimi jakieś interakcje.

Zgłoś
1!25.11 o 10:41

Dzieci w mieście mają ozdobiony mur społecznie przez Pana Szymona!!! A na ratajach gdzie każdy ma swoje podwórko robi się jeszcze społeczny plac zabaw!!!!

Zgłoś
Ted25.11 o 10:32

Nareszcie , w koło będzie wesoło i nie tylko dla dzieci .

Zgłoś
Artur25.11 o 08:29

I wszystko jasne...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube