reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Koronawirus w czternastu szkołach w powiecie oleśnickim!

Aktualności23.11 o 14:23Komentarzy: 35
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oleśnicy przekazała informacje dotyczące bieżącej sytuacji epidemiologicznej COVID-19 w zakresie nakładanych kwarantann na uczniów lub nauczycieli na terenie powiatu oleśnickiego.* * *

W związku z zakażeniem koronawirusem u kolejnych uczniów kwarantanną objęto uczniów 14 szkół na terenie powiatu:

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie - kwarantanna dla 3 klas do 26 listopada i do 29 listopada
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie – kwarantanna dla 6 klas do 26 listopada
Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnicy - kwarantanna dla 5 klas do 29 listopada
Szkoła Podstawowa w Wabienicach – kwarantanna dla 7 klas do 26 listopada i do 29 listopada
Szkoła Podstawowa w Międzyborzu – kwarantanna dla 4 klas do 26 listopada
Szkoła Podstawowa w Grabownie Wielkim – kwarantanna dla 1 klasy do 29 listopada
Szkoła Podstawowa nr 3 w Oleśnicy – kwarantanna dla 1 klasy do 29 listopada
Szkoła Podstawowa nr 2 w Sycowie - kwarantanna dla 1 klasy do 27 listopada
Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy- kwarantanna dla 1 klasy do 27 listopada
Przedszkole nr 1 w Sycowie – kwarantanna dla 1 grupy do 26 listopada
Szkoła Podstawowa w Zbytowej – kwarantanna 1 oddział przedszkolny do 27 listopada
II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy – kwarantanna dl 1 klasy do 28 listopada
I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy- kwarantanna dla 1 klasy do 29 listopada
Szkoła Podstawowa w Miłowicach – kwarantanna dla 6 klas do 29 listopada

PSSE w Oleśnicy

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (35)

,25.11 o 14:35

Rodzic to znajdż złoty środek ,kwarantanna żle szkoły zamknięte nauka zdalna żle ,to jak według ciebie zrobić by było dobrze.

Zgłoś
Rodzic24.11 o 18:40

W szkole nr 8 też kwarantanna, niedługo nie będzie szkół pracujących normalnie. Ale nasz rząd i tak nic sobie z tego nie robi.

Zgłoś
rodzic24.11 o 17:45

W szkole nr 6 podobnie. Klasy na kwarantannie, ale nie ma o tym nigdzie żadnej informacji.

Zgłoś
DoRozważania24.11 o 15:53

W szkole mojego dziecka nikt nie nosi masek na lekcjach. Na przerwach, poza paroma nauczycielami też nikt. Od dzisiaj klasa na kwarantannie. Więc kolejna szkoła w mieście działa hybrydowo.Jak szkół nie zamkną to się nie uspokoi.

Zgłoś
Rozważania 24.11 o 10:10

@Legion Silesia. Zgadzam się z tobą. Ludzie niedouczeni, nie czytaja naukowych artykułów, sami nic się nie dowiedzą tylko bazują na Google a nie wiedzą jak działa wyszukiwarka...najważniejsze fb tweety i inne gów***a. Czemu racy ludzie q ogóle zabierają glos i rzad ich sie boi. Gdyby nakaz byl szczepien szpitale miały by czas i możliwość leczyć choroby na które nie ma szczepionki. Marnujemy czas i życi innych. SZCZEPCIE SIE LUDZIE I NOSCIE MASECZKI W POMIESZCZENIACH PUBLICZNYCH a pandemii wygasnie w ciągu kilku tygodni a tak to będziemy w tym trwać latami.

Zgłoś
Kreig23.11 o 22:40

Faszystowski rząd Dani wycofał się z przymusowych szczepień. Ludzie wyszli na ulice okrążyli parlament i nie odpuszczali przez 9dni. Czy usłyszeliście o tym w wiadomościach? Nie!! Mało tego nikt ich nie pacyfikował nie wysyłał policji i wojska przeciw swojemu narodowi. Gdyby w Polsce wprowadzili segregacje .... przepowiednia Brauna mogła by się spełnić. Co do Austrii tam zawsze wszystko się zaczyna historia kołem się toczy. Austria ponad 100tysięcy protestujących. Oby zjednoczyli się i zamietli ten rząd wcześniej neutralni a teraz już tacy totalitarni... Zacznijcie się interesować prawem naturalnym jeżeli chcecie przetrwać to co jest dla nas przygotowane.

Zgłoś
Edmund Kaleciński23.11 o 22:27

Jak ciągle słyszę, że ważniejsza jest wolność niż szczepienie antycovid, to myślę, iż Polacy nie rozumieją czym wolność jest. To bardzo przykre. Coś w tym jest paradoksalnie tragicznego - głupota, niechęć do wiedzy o zarazach różnej proweniencji na przestrzeni wieków. Także cynizm. Jak teraz z covidem. Dlatego tekst @19 Korony Wirusa z dzisiaj o 17:05, choć w nieco żartobliwej odsłonie, jest bardzo poważny. Gratuluję Autorowi. Panu Burmistrzowi do sztambucha - to nie był najwyższych lotów pomysł świętowania 11.11... W kontekście angażowania w sprawę dzieci przenikliwa antycypacja była niezbędna, czego powyższe dane z artykułu dowodzą. Gdy trwa tak groźna śmiertelna w całym świecie zaraza, zawodzą nasi sternicy nawy państwowej i samorządowej. I to są ważne powody do narastającej agresji, a nie do jej wyeliminowania. Tak dzieje się w życiu społecznym, w mieście, powiecie, województwie i w kraju. Nie mogliście obaj z wojewodą pogłówkować ? A rzeczywistej niepodległości nie mamy od prawie jedenastu wieków (966).

Zgłoś
Legion Silesia23.11 o 20:39

Mam rodzinę w Austrii, i tam wszyscy głośno klaszczą na decyzje Rządu austriackiego! Każdy zdaje sobie sprawę,że wszelkiej maści płaskoziemców covidiotów, którzy po prostu przespali bądz nie uczęszczali choćby do szkoły podstawowej, poszczekają, poprotestują,poujadają i koniec. A jedyną drogą do wyjścia z tej kwadratury koła z covidem jest SZCZEPIENIE I PODSTAWOWE ZASADY ,MASECZKA, DEZYNFEKCJA , DYSTANS I DODAM ROZUM!!! I JESZCZE RAZ KARAĆ, KARAĆ I KARAĆ NIE STOSUJĄCYCH SIĘ DO NOSZENIA MASECZEK~!

Zgłoś
Ja ... :-( 23.11 o 20:17

Szkoła Podstawowa w Wabienicach ? kwarantanna dla 7 klas do 26 listopada i do 29 listopada ?? Że co, skąd takie info ?? Cała szkoła w tym np klasa 0 do 28.11. Sanepid dzwoni i informuje, a wy nie w temacie

Zgłoś
Justyna23.11 o 20:09

Nauczyciele się domagają kasy!A co ma powiedzieć sprzątaczka, która sprząta cały ten syf za grosze. To sprzątaczki powinni strajkowac!Ciekawe kto by sprzątał?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube