reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Ruszyła rejestracja wolontariuszy na oleśnicki finał WOSP! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aktualności22.11 o 21:17Komentarzy:
Oleśnicki sztab WOŚP poinformował o rozpoczęciu rekrutacji wolontariuszy na styczniowy finał charytatywnej akcji.* * *

Dobry wieczór!

Piszecie do nas coraz częściej i w końcu możemy ogłosić - RUSZAMY Z REJESTRACJĄ WOLONTARIUSZY!

Co trzeba zrobić, żeby zostać wolontariuszem WOŚP? Tak jak w zeszłym roku, zachęcamy do rejestracji ONLINE. Jest prosta, wygodna i bardzo szybka.

Jak się zarejestrować?
1. wejdź na stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Jeśli grałeś_aś już nami - świetnie, rejestracja zajmie ci 2 minuty! Wystarczy się zalogować, załadować dane, podpiąć do naszego sztabu i gotowe. Jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę jako wolontariusz_ka WOŚP - należy się zarejestrować. Jeśli nie jesteś pełnoletni_a, takie konto zakłada rodzic lub opiekun_ka prawny_a i także on_a dokonuje twojego zgłoszenia.

Ważne! Do identyfikatora będzie potrzebne zdjęcie. Ma ono mieć wymiar nie mniejszy niż 600x800 pikseli, być w formacie .jpg, oraz ma na nim być dobrze widoczna twoja twarz (bez kwiatuszków, serduszek, czy innych filtrów).

Po wysłaniu zgłoszenia pojawi się ono w naszym systemie. W ciągu kilku dni skontaktuje się z tobą ktoś ze sztabu, żeby potwierdzić dane i dokończyć rejestrację.

2. Po zarejestrowaniu zaglądaj czasem na iwolontariusza, bo mogą pojawić się tam informacje, że są problemy ze zdjęciem lub będziemy mieli ci coś innego ważnego do przekazania. I tyle.

Jeśli pojawi się jakiś kłopot z rejestracją online - pisz do nas koniecznie. Pomożemy! Oczywiście, jest możliwość rejestracji stacjonarnej. Zapraszamy do siedziby sztabu w czwartki 17:30-19:30. Rekrutacja potrwa do 17 grudnia 2021 r. Oświadczenia wolontariuszy zarejestrowanych stacjonarnie można podpisywać do 23 grudnia 2021 r. Czekamy na was niecierpliwie!

Sztab WOŚP Oleśnica

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube