reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś apeluje: "stop agresji" [WIDEO]

Aktualności22.11 o 21:10Komentarzy: 82
W sieci pojawił się materiał wideo z udziałem burmistrza Jana Bronsia. - Powinniśmy zrobić wszystko, żeby z naszego życia zarówno politycznego, jak i społecznego wyeliminować wszelkie zachowania o charakterze złym, agresywnym - powiedział.Na opublikowanym właśnie materiale wideo burmistrz Oleśnicy Jan Bronś sprzeciwia się działaniom agresywnym na terenie miasta. Wspomniał też o śmierci jednej z mieszkanek. Prawdopodobnie chodzi o ugodzenie jej nożem przez napastnika. Do zdarzenia doszło w październiku na ulicy Krzywoustego.

- Ubolewamy nad tym faktem. Powinniśmy zrobić wszystko, żeby z naszego życia zarówno politycznego, jak i społecznego wyeliminować wszelkie zachowania o charakterze złym, agresywnym. Charakterze związanym z promowaniem przemocy lub jej używaniem. Wspólnym działaniem możemy osiągnąć bardzo wiele, eliminując tego typu zachowania. Bo przecież zależy nam, żeby żyć w otoczeniu przyjaznym i bezpiecznym - powiedział samorządowiec i zaapelował o "stop agresji".rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (82)

Moherowy Krużganek Oświaty24.11 o 23:58

A dlaczego miałbym się wstydzić ?

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski24.11 o 23:30

Moherowy Krużganek Oświaty dzisiaj o 21:45: jeżeli anonimowy Internauto tak uważasz, to dlaczego się tego wstydzisz? A może Jan Bronś jest Twoim zwierzchnikiem?

Zgłoś
Moherowy Krużganek Oświaty24.11 o 21:45

Bardzo mądre słowa burmistrza skierowane do mądrych ludzi. Do ciemnych mas nie dotrzesz i tak, wiadomo.

Zgłoś
px24.11 o 20:30

Bełkot chcącego powiedzieć coś mądrego burmistrza , wyszło jak zawsze....

Zgłoś
Baczyński24.11 o 16:43

Niestety już za późno na zatrzymanie agresji. Pisowski reżim komunistyczno faszystowski posunął się za daleko. Polacy wycierpieli zbyt dużo aby puścić to płazem, trzeba odciąć macki tej proputinowskiej ośmiornicy zanim nasz kraj zostanie rozkradziony i zrujnowany doszczętnie. Obawiam się, że nie obejdzie się bez rozlewu krwi bo pisowscy kacykowie będą walczyć o swoje stołki z Polakami do ich marnego końca. Przewiduje scenariusz rumuński, tylko tak można się rozprawić z tym piso bolszewickim kartelem.

Zgłoś
iojns24.11 o 15:36

Janek chociaż jesteś ,, czerwony ' to trochę masz racji ludzie się zatracają w agresywnych zachowaniach to smutne

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski24.11 o 09:31

"Piłsudzki dzisiaj o 01:30" - anonimowy Internauto, przysłowie polskie: Kto się ukrywa, ten się pewnie boi. A może chciałeś napisać Piłsudski? Co, odwagi brakuje, by podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem? Tchórze mają to do siebie, że szczekają zza węgła i uciekają.

Zgłoś
Do Piłsudzki24.11 o 05:51

Z tymi poglądami to ty raczej jesteś Stalin czerwona zaraza

Zgłoś
ala24.11 o 05:48

A kto się boi agresji ??? Ci co narobili ludziom krzywdy w jakiej kolwiek postaci i odpowiedzialności

Zgłoś
Piłsudzki24.11 o 01:30

Bardzo dobry apel Panie Burmistrzu ale niestety do pisowców ani kibolstwa nie trafi. Jak ma trafić skoro oni nawet kaganka od krużganka nie odróżniają a ich jedyną rozrywka to podpalanie Empików. Taki margines po prostu trzeba izolować od normalnych ludzi. Pozdrawiam.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube