reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Podsumowanie ligi oraz wybór nowych władz w TKKF Błyskawica w Twardogórze

Sport21.11 o 06:25Komentarzy:
Za nami podsumowanie ligi tenisowej 2021 oraz wybór nowych władz w TKKF Błyskawica w Twardogórze.* * *

10 listopada 2021 r. w sali rycerskiej GOSiR-u w Twardogórze odbyła się miła uroczystość podsumowująca współzawodnictwo w ramach ligi tenisowej, połączona z wyborami do władz TKKF Błyskawica w Twardogórze.

Rozgrywki ligowe rozpoczęto w czerwcu tego roku i trwały do października. Prowadzone one były w dwóch grupach: I i II ligi. Rywalizowało w nich 15 osób. W pierwszej grupie zwyciężył (gromadząc komplet punktów) - Krzysztof Obiegło przed Wiesławem Dzięgielewskim i Tomaszem Krasickim. Warto dodać, że o miejsca od 4. do 2. trwała bardzo wyrównana walka, a o kolejności zdecydowały wygrane gemy i bezpośrednie mecze. W drugiej grupie (również z kompletem punktów) zwyciężył - Tomasz Sopoliński przed Marcinem Pelcem i Antonim Pelcem.

Na zdjęciu nr 1 od lewej: Tomasz Krasicki, Sławomir Obiegło (odebrał nagrodę za Krzysztofa Obiegło, Wiesław Dzięgielweski, Marcin Pelc, Tomasz Sopoliński, Antoni Pelc.

W drugiej części spotkania na wniosek ustępujących władz zwołane zostało zebranie sprawozdawczo – wyborcze TKKF Błyskawica Twardogóra. Zebranie przeprowadził Zygmunt Kuczyński. Po blisko dwugodzinnych obradach, podczas których przedstawiono sprawozdania merytoryczne i finansowe z działalności stowarzyszenia, wybrano osoby do władz statutowych.

Wskutek ukonstytuowania się władz nowym prezesem został Sławomir Obiegło, wiceprezesami: Wiesław Dzięgielewski oraz Marcin Pelc, a skarbnikiem - Paweł Kuczyński. W skład komisji rewizyjnej weszli: Zygmunt Kuczyński – przewodniczący oraz członkowie: Jerzy Stekiel, Tomasz Krasicki i Tomasz Sopoliński.

Sympatykom tenisa należy przypomnieć, że to właśnie dzięki temu stowarzyszeniu i jego inicjatorom w Twardogórze przy ul. Grunwaldzkiej znajdują się pięknie położone korty.

Nowe władze TKKF rokują nadzieję na pozyskanie środków finansowych umożliwiających modernizację kortów oraz rozwój tej pięknej dyscypliny sportowej. Gratulujemy im wyboru i życzymy powodzenia.

GOSiR w Twardogórze

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube