reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Odwołano otwarcie lodowiska OKR Atol. Jaki jest powód?

Sport20.11 o 10:19Komentarzy: 48
Odwołano zaplanowane otwarcie lodowiska Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol. Ma to związek z warunkami atmosferycznymi.


fot. OKR Atol

Niedawno z piątku na sobotę przesunięto otwarcie lodowiska Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol. Okazuje się, że ze względu na pogodę, również dziś nie uda się go otworzyć.

- Uwaga! Spełniły się nasze najgorsze przewidywania. Otwarcie lodowiska ATOL Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny zostało wstrzymane do odwołania. Tym samym wszystkie organizowane przez nas zajęcia na łyżwach chwilowo nie mogą się rozpocząć. Będziemy Was informować o zmieniającej się sytuacji. Śledźcie nasz fanpage - informuje Oleśnicki Klub Hokejowy. Spółka Atol dotąd nie wydała nowego komunikatu w tej sprawie.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (48)

do widzenia21.11 o 21:58

Ludzie maja już dość udawania , że wszystko jest ok. Nic nie jest ok, lodowisko jest zawodowo spieprzone jak cały Atol. Tylko Oleśniczanie na tym tracą

Zgłoś
Bardzo wstydliwa rzecz21.11 o 21:06

@ wstyd, ależ oczywiście, że wypisujesz głupoty. Ja dodam, że wstydem jest wybudowanie przez inżyniera z doświadczeniem i wiedzą sztucznego pseudolodowiska które nie działa. To prawdziwy wstyd dla wszystkich.

Zgłoś
wstyd21.11 o 20:34

Nierobom za poprzedniej kadencji nic się nie podoba. 4 lata balowali nic nie robiąc. zamiast ścieżek rowerowych ,poskracali ulice żeby samochody miały mniej miejsca, Gdyby nie obecny burmistrz nadal nie byłoby ścieżek rowerowych i dla młodzieży miejsc do jazdy na deskorolkach ,nawet psy mają radość ze swojego miejsca zabaw. No ale opozycja nie cieszy się z cudzych osiągnięć . Zieje zazdrością że sama nic nie zrobiła i nie ma czym się chwalić .Sami malkontenci i roszczeniowcy i mściciele .Jak Wam nie wstyd brać kasę od mieszkańców i spoczywać na laurach Ile postulatów zgłosiliście przez te prawie 4 lata . Nic, zero nula.. Umiecie tylko siać ferment i zaglądać komuś do kieszeni i pod kołdrę. I Wy chcecie władzę przejąć? Już raz pokazaliście że nie potraficie nic więc nie liczcie że Oleśniczanie zaufają Wam po raz drugi. Nikt się na to nie da nabrać

Zgłoś
A do .... z tym21.11 o 12:48

Hokeiści muszą być zdrowo wk.....ni nie dość, że za małe to jeszcze nie działa. Jak można było takie g.... wybudować?

Zgłoś
To pewne 21.11 o 12:43

Imhotep ma ubaw.

Zgłoś
ehhh21.11 o 11:07

Tylko dzieciaków szkoda.

Zgłoś
.21.11 o 08:23

Ależ ten obiekt to porażka. Kolosalne straty i ciągle coś nie działa. Żenada

Zgłoś
:/20.11 o 19:40

w obo wygraly dotacje na łyżwy a nie na sterylizacje psów np.

Zgłoś
Jurek. 20.11 o 19:26

Opozycja krytykuje wszystko co zostało zrobione podczas władzy Burmistrza Jana Bronsia, ale nie krytykują tego co oni zrobili (kryty basen naLucieniu, lodowisko na Wądolach, hala sportowa na ratajach, czy amfiteatr na Kruczej) macie się czym szczycić!!!

Zgłoś
wyborca20.11 o 18:58

Trzeba dobudować ściany i po problemie!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube