reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 20 maja. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira.
15℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Radni chwalili popchnięcie pracownika urzędu miasta. "Oddajcie mandaty!" [WIDEO]

Aktualności28.10.2021 o 08:10Komentarzy: 92
Wracamy do sprawy użycia siły fizycznej przez radnego Pawła Bielańskiego względem pracownika magistratu. Pojawił się też dodatkowy film z innej perspektywy.Do możliwości naruszenia nietykalności cielesnej Sebastiana Lelasa, pracownika urzędu miasta, doszło 21 października w oleśnickim ratuszu. Z materiałów wideo wynika, że popchnął go radny Paweł Bielański (Oleśnica Razem). Poszkodowany odbił się plecami od drzwi. Kciukiem w górę na to zareagował Damian Siedlecki (Koalicja Obywatelska). Okazuje się, że głos wtedy zabrała też Barbara Krzesińska (OR). - Dobrze - przytaknęła i uśmiechała się.

Zarówno przedstawiciele KO, jak i OR, dotąd nie odnieśli się do sprawy ataku na pracownika magistratu. Damian Siedlecki i Beata Krzesińska nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz. Kilka dni temu głos zabrał jedynie P. Bielański, zaprzeczając temu, co widać na nagraniach.

- W tym samym czasie podeszliśmy do kamery i wpadliśmy na siebie. (...) Jako radny próbowałem zapobiec tej niebezpiecznej dla lokalnej demokracji i transparentności samorządu tendencji. Nie ma mowy o przepychankach, ale chcę być fair - jeśli współpracownik burmistrza poczuł się w którymś momencie niekomfortowo, to przepraszam - oświadczył, a pełną treść jego wypowiedzi znajduje się w ostatnim artykule na ten temat na naszych łamach.

W Internecie pojawiła się kompilacja pokazująca materiały wideo z dwóch perspektyw. - Stop przemocy fizycznej. Mamy tego dość! Radni oddajcie mandaty! - napisała. - Wstyd i hańba w oleśnickim samorządzie! - skomentował nowy materiał Paweł Leszczyłowski (Platforma Obywatelska).Zobacz też: Radny Bielański popchnął pracownika urzędu, Siedlecki pokazał kciuk w górę

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (92)

NORMA30.10.2021 o 09:19

Jaki napad? Jaka ofiara? Zastąpił mu drogę i tyle. PRECZ Z CENZURĄ

Zgłoś
rozważny29.10.2021 o 20:06

Ten chuligański wybryk Bielańskiego powinien być srogo ukarany.Tego nie robi radny tylko chuligan i bandzior .Jak można podnosić rękę na pracownika magistratu. Gdzie kultura tego człowieka? Nie wstyd mu zajmować stanowiska radnego z takimi bandyckimi odruchami a do tego towarzystwo doborowe pan Siedlecki wywrotowiec partyjny i rozmodlona pani Krzesińska co ze złożonymi rączkami co niedzielę do komunii podchodzi z głową męczennicy. Wstyd przynosicie Oleśnicy .Odejdźcie w niepamięć bo nie jesteście Oleśnica Razem tylko Przeciwko Wstyd i jeszcze raz wstyd.

Zgłoś
MJNA29.10.2021 o 09:23

Brawo dla Pawła???? waleczny z Ciebie człowiek ????dobrze ,że walczysz o to by mieszkańcy naszego miasta wiedzieli co dzieje się w naszej Oleśnicy ,bo najwidoczniej nie zdają sobie z tego sprawy .Jeżeli ten incydent można nazwać atakiem,Ciebie atakujakujacym ,Pana Lelasa ofiarą to osoby,które tak twierdzą zapraszam do dokładnego oglądania filmiku z atakiem agresji ponowny raz ...Film z udziałem aktorów z efektami specjalnymi ????i jego montaż poziom adekwatny do osoby ,która go stworzyła,sądze ,że dzieci zrobią zdecydowanie lepszy ...Jeżeli ktoś chce zwrócić na siebie uwagę ,stać się gwiazdą o której pisze portal to udało mu się tylko raczej z innym odbiorem całej sytuacji .Ofiara napaści -jak ładnie ujęte ????L4 ,może jeszcze jeszcze dowiemy się o śladach uderzenia a potem o leczeniu załamania .Paweł jeszcze raz wielkie ????dla Ciebie ,komentarze osób i obelg odnośnie twojej osoby szczyt obłudy ,zawiesić i jeszcze wielu innych rzeczy ,ale tacy są ludzie ...dopiszą ci historię o której ci się nie śniło ...Walcz dalej ,oby każdy dbal o mieszkańców i o swoje miasto jak Ty to żyłoby się nam zdecydowanie lepiej .Dużo zdrowia dla poszkodowanego ????dobra zagrywka tylko cel wyszedł zdecydowanie inny -porazka totalna ,ale cóż nie robi się aby zrobić wokół siebie wielki rozgłos ...

Zgłoś
ha,ha28.10.2021 o 22:53

do Kamil wcale mnie to nie dziwi zważywszy ,że nigdy na niego nie głosowałeś :)

Zgłoś
serbinów28.10.2021 o 22:51

Brawo ,Panie Bielański za to ,że pilnuje pan naszych spraw i nie pozwala na cenzurę . Ciekawe czy nasz oleśnicki męczennik już otrzymał rentę?

Zgłoś
ch-k28.10.2021 o 19:03

Hipokryci! Nie widzicie przemocy? Oczy wam bielmem zaszły? Bronś to nie mój kumpel, ale ten gość wyskoczył z łapami do pracownika wykonującego swoje obowiązki służbowe uniemożliwiając mu ich wykonanie. Wyraźnie go odepchnął na te drzwi, jak wpadł plecami na klamkę to mu współczuję - wg mnie sąd powinien się tym zająć, a taki facet (podobnie jak ta para potakiwaczy i ten Pan co nie zareagował (nie zauważył czy było mu na rękę?) są dla mnie skończeni... i tyle w temacie... a te głosy "nic się nie stało...". Mam nadzieję że to sami "zaangażowani w akcję" piszą takie komentarze, bo jeżeli naprawdę naszym mieście otaczają mnie ludzie o takiej moralności to... można by się załamać...

Zgłoś
Podoba mi się28.10.2021 o 18:34

Jak komuś zależy to czasem nie wytrzyma i to bardziej cenię niż obojętność szkoda tylko tych sprostowań.

Zgłoś
ha,ha28.10.2021 o 18:15

ten chudy to z PO a oni się leją teraz miedzy sobą niech się leją nic nam do tego w a TCZEWIE na wyborach PO też były incydenty jeszcze wyborów nie wygrali a już bo buziach się tłuką ,MOŻE BYLI POD WPŁYWEM SRODKÓW JAKIŚ CIEKAWE CZY POLICJA KAZAŁA IM DMUCHAĆ?????

Zgłoś
Psychiatra28.10.2021 o 16:55

Ta kobieta mówi "dobrze", prawdopodobnie z uwagi na to, że ten większy nie dał wyłączyć albo ruszyć kamery mniejszemu. Nie znam tych ludzi i nie wiem z jakich stron politycznych pochodzą - nie mam zamiaru się w to zagłębiać, ale obiektywnie mówiąc nic tam agresywnego ani przemocowego nie ma! Ktoś szuka dziury w całym

Zgłoś
[email protected]28.10.2021 o 16:51

Następne dzieci w piaskownicy! Obejrzałam 3x i ja tam nie widzę przemocy. Jeden drugiemu zaszedł drogę pewnie żeby nie wyłączył kamery. Jeśli by tej kamery tam nie było nie było by widać co się stało i historie by pewnie z dnia na dzień ewoluowały, chociaż nawet z nagraniem widać niektórym fantazja buja w obłokach.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube