reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 7 grudnia. Imieniny Marcina, Ambrożego, Agatona.
-2℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Rutkowski na tropie skradzionej ciężarówki. Nagroda dla informatora!

Aktualności26.10 o 10:40Komentarzy:
Biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego włączyło się do akcji poszukiwań skradzionej w Krzeczynie ciężarówki.Jak już informowaliśmy, 19 października około godziny 4:30 nad ranem w Krzeczynie (gmina Oleśnica) doszło do kradzieży samochodu ciężarowego marki Man 14.255. - Osoby widzące nasz samochód prosimy o pilny kontakt. Numer rejestracyjny DOL 89247 - apelowali właściciele. VIN to SUSL75ZZZ3F001574.

Wiadomo już, że pojazd wyjechał w kierunku Oleśnicy, a następnie w kierunku Ligoty Wielkiej, przejeżdżając drogą polną do Świerznej. Potem wyjechał w kierunku Bierutowa i skręcił do Nowoszyc. Kontynuował jazdę w kierunku Cieśli.

Oprócz policji, sprawą zajmuje się też biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego. - Każdy, kto posiada informacje na temat miejsca ukrycia skradzionego pojazdu proszony jest o kontakt pod nasz numer alarmowy 600 007 007. Na informatora, który wskaże precyzyjnie miejsce ukrycia auta czeka nagroda w wysokości 5000 zł - poinformował K. Rutkowski, do którego o pomoc zwrócił się poszkodowany właściciel.

AKTUALIZACJA, godz. 12:09

Biuro Krzysztofa Rutkowskiego poinformowało, że pojazd był widziany w dzisiaj około godziny 11:30 w Dziadowej Kłodzie na ulicy Słonecznej. Jechał w kierunku Namysłowa.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube