reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Ostatnie pożegnanie ofiary nożownika. Zamiast kwiatów, datki na cel charytatywny

Aktualności26.10 o 10:13Komentarzy:
Wkrótce odbędzie się ostatnie pożegnanie zmarłej Sabiny Ż., która zmarła w szpitalu w wyniku ataku nożownika na terenie Oleśnicy. Rodzina prosi o datki na cel charytatywny, zamiast zniczy i kwiatów.15 października około godz. 18:30 przy ulicy Krzywoustego w Oleśnicy, 37-letni Norbert R. zaatakował nożem dwie osoby. Było to małżeństwo Ż., które trafiło do szpitali. Wcześniej domniemany sprawca miał opluć samochód należący do pary, przez co doszło do kłótni.

45-letnia Sabina Ż. zmarła. W Oleśnicy pojawiły się już nekrologi z informacjami dotyczącymi ceremonii pogrzebowej. - Msza pożegnalna z prochami w intencji bestialsko zamordowanej (...) odbędzie się w dniu 28 października 2021 r. (czwartek o godzinie 15 w kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła, przy ul. Wiejskiej w Długołęce - poinformowała rodzina kobiety.

- Pojawił się też szlachetny apel bliskich. Zamiast kwiatów i zniczy prosimy o przekazanie środków na Caritas Polska - Bank PKP BP SA nr 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526 - czytamy.

Jak poinformowano, pogrzeb odbędzie się w późniejszym terminie, w gronie najbliższej rodziny, co ma być wolą zmarłej. Nie podano natomiast informacji o lokalizacji uroczystości. - Dziękujemy za uszanowanie Jej decyzji - informują bliscy zmarłej Sabiny Ż.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube