reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(słabe opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Pracownica MGK zabrała głos w sprawie Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego

Aktualności25.10 o 21:31Komentarzy: 51
Pracownica Miejskiej Gospodarki Komunalnej na antenie Radia Wrocław zabrała głos w sprawie zawirowań dotyczących Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego.Niedawno Miejska Gospodarka Komunalna sp. z o. o. poinformowała, że jej pracownica mogła wykorzystać dane klientów do głosowania na projekty w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Kobieta zabrała głos na antenie Radia Wrocław. Obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jak twierdzi, ktoś musiał skorzystać z jej służbowego komputera.

- Faktycznie na prośbę – powiedzmy moich przełożonych, skontaktowałam się z rodziną i znajomymi, aby zmobilizować ich do uczestnictwa w OBO. Ale wszyscy w których imieniu oddałam głos wiedzieli o tym i wyrazili na to zgodę - powiedziała wymieniona z imienia i nazwiska kobieta. Jak twierdzi, złożyła wyjaśnienia też na piśmie. Twierdzi jednocześnie, że niejednokrotnie zauważała ingerencję na jej komputerze w MGK.

- Kobieta dodaje, że zatrważające jest to, że niektórzy urzędnicy i radni, nie zważając na to, że sprawa nie została jeszcze wyjaśniona, nazywają ją oficjalnie oszustką i złodziejką danych - podaje Radio Wrocław.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (51)

Och27.10 o 19:55

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Och, Ewelino ;)

Zgłoś
Jolka26.10 o 20:34

Pozostal Mary Kay albo sprzątanie klatek bo mało już kto kupi kosmetyki o 40 % droższe

Zgłoś
Do p. Eweliny26.10 o 17:56

Kto Cię choć odrobinę zna ten wie że wszystko to czym próbujesz się wybielić to stek kłamstw. I ten kto Cię choć trochę zna wie że ukradłaś te dane.

Zgłoś
hue hue26.10 o 12:28

@. Niekoniecznie, ja bym powiedział , że idzie to w dobrym kierunku, dowiemy się wiele o wzajemnych powiązaniach w sitwie, i najważniejsze, kto ta panią na siłę wepchnął do pracy w MGK. Wtedy będziemy mieli jakiś obraz tego, kto jest winien tej aferze nazywanej już przez Oleśniczan PESELGATE

Zgłoś
.26.10 o 11:03

Przełożonych -czyli kogo ? kierownika czy prezesa MGK. A może kogoś z Oleśnica jest kobietą. Strasznie brnie to wszystko w złym kierunku.

Zgłoś
? 26.10 o 10:00

Józiu, ale ta pani nie ma koleżanek w MGK jej najlepsze koleżanki pracują a Ratuszu i wszyscy wiedzą kto to jest?

Zgłoś
Artspraw26.10 o 09:46

Ktoś grzebał w moim komputerze ????????????????. Do mojego komputera służbowego znam hasło tylko ja. Nie jest to popularne czteroliterowe słowo na d..., tylko przynajmniej dziesięciopunktowa kombinacja dużych i małych liter, cyfr i znaków specjalnych. I zmieniam je, co 15 dni. Tylko administrator systemu może ją podejrzeć. Jak by, coś wypłynęło, to od razu wiadomo kogo się najpierw ściga. A tu pani z MGK mówi o służbowym komputerze, jak o śmietniku, w którym każdy może sobie grzebać. Dobre????

Zgłoś
Józef26.10 o 09:22

Może ona faktycznie tylko zagłosowała za rodzinę, a wina leży po stronie pozostałych pracowników MGK? Może prokuratura powinna się tym zająć i każdemu sprawdzić telefony? Skąd wiecie czy to jej koleżanki tego nie zrobiły?

Zgłoś
Kat26.10 o 09:17

Ale zmanipulowany art. Jeszcze rano było ze to pani Kata a teraz juz usunięte.... . Załosne to wszytko

Zgłoś
Ot26.10 o 08:58

"Pluć komuś w twarz, to ci powie, że deszcz pada"

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube