reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Policja i oleśnicki sąd zapraszają na trwający Tydzień Mediacji

Aktualności20.10 o 08:27Komentarzy: 5
W ramach Tygodnia Mediacji od 18 do 22 października na ternie powiatu oleśnickiego wyznaczono konsultacje w Sądzie Rejonowym w Oleśnicy.* * *

W dniach 18-22 października odbywa się Tydzień Mediacji. Na terenie Powiatu Oleśnickiego zostały wyznaczone konsultacje dla osób potrzebujących pomocy w rozwiązywaniu sporów. Dokładnie w dniu 21 października 2021r odbędzie się Międzynarodowy Dzień Mediacji w którym, osoby wyznaczone do konsultacji będą przekazywać swoją wiedze potrzebującym pomocy. Konsultanci (Sędziowie, Policjanci) będą informować o tym co to jest mediacja i na jakich zasadach działa. W trakcie konsultacji będą przekazywane informację o sposobie rozwiązywania konfliktów i sporów. Serdecznie zapraszamy do udziału.

KONSULTACJE:

W Sądzie Rejonowym w Oleśnicy z s. ul. 3 Maja 48/49 z asystentami sędziów z Wydziału Cywilnego, Karnego i Rodzinnego w godzinach 10:00-14:00 pod numerem telefonu 71 756 63 60

Punkt informacyjny w KPP Oleśnicy - Naczelnik Wydziały Dochodzeniowo Śledczego podkom. Piotr Szybiak

KPP Oleśnica

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

Ursula von the Liar!20.10 o 09:58

@Oleśniczanin. Nieeee. Prokuratura jest przejęta przez zero. A w sądach dalej będzię rządzić kasta, która właśnie za pomocą UE zabetonowała swój układ zamknięty. Czyli że stuleja wraca do roboty a jemu podobni dalej mogą swobodnie kraść przez roztargnienie.

Zgłoś
Zbyszek20.10 o 09:53

To może sąd zacznie od siebie i od komorników. Orzekanie asesorów jest sprzeczne z Konstytucją RP. Tak orzekł TK. Natomiast jak pokazuje niniejszy komunikat asesorowie mogą przysłużyć się społeczeństwu udzielając stosownych informacji.

Zgłoś
Oleśniczanin20.10 o 09:31

Nie pójdę tam bo sądy nie są wolne tylko przejęte przez Zbigniewa Zero Ziobrę

Zgłoś
Rozsądny20.10 o 09:09

Wspaniały pomysł!

Zgłoś
Ja20.10 o 09:06

Jakie znowu medytacje

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube