ogłoszenie
reklama
reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 28 października. Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy.
8℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Powiatowa Lewica krytykuje nieobecność radnych na sesji

Aktualności14.10 o 19:56Komentarzy: 29
Michał Karaś, przewodniczący lokalnych struktur Lewicy, przesłał nam w imieniu organizacji oświadczenie dotyczące absencji radnych na dzisiejszej sesji rady miasta.


Przedstawiciele lokalnej Lewicy na spotkaniu z posłanką Agnieszką Dziemanowicz-Bąk / arch.

* * *

Sprzeciw przeciwko lekceważeniu mieszkańców przez część oleśnickich radnych

Na dzisiaj zwołano Nadzwyczajną Sesję Rady Miasta Oleśnicy. Posiedzenie tego typu nie odbyło się po raz pierwszy w historii oleśnickiego samorządu z uwagi na nieobecność rajców z PiSu, Oleśnickiego Ruchu Samorządowego (ugrupowanie Jana Bronsia) i radnego PO, którzy nie pojawili się w oleśnickim ratuszu na wyznaczoną godzinę.

Pragniemy podkreślić, że uczestnictwo w obradach zobowiązuje prawnie pracodawców do umożliwienia wykonywania obowiązków radnego, w tym i do wzięcia udziału w pracach rady gminy. Lewica w powiecie oleśnickim potępia tego typu zachowanie i lekceważenie mieszkańców. Oleśniczanie finansują diety samorządowców i mają pełne prawo oczekiwać od nich odpowiedzialności, pracowitości i szacunku do miejskich instytucji. Wzywamy niżej wymienionych radnych do publicznego przedstawienia wiarygodnych powodów swojej absencji.

Dorota Adamczyk – Gajda
Wojciech Bartnik
Ilona Brattig
Marek Czarnecki
Marek Kamaszyło
Kazimierz Karpienko
Michał Kasprzyszak
Paweł Leszczyłowski
Jacek Malczewski
Jan Mandat
Sylwia Wawrzyńska
Grzegorz Żyła

Rada Powiatowa Lewicy w Powiecie Oleśnickim

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (29)

ole15.10 o 14:19

radni bezradni nie pokazujcie się bo wstyd przynosicie temu miastu

Zgłoś
Kibice15.10 o 12:57

TO JESZCZE CZERWONE GNIDY JESZCZE SA W OLESNICY TO ŻART BAKIEWICZ PRZYJECHAŁA I PUSCIŁA SMIERDZACEGO BAKA W OLESNICY I SMIERDZI CAŁY CZAS WON Z UBEKAMI

Zgłoś
DzejDzej15.10 o 10:01

Lewica co PISowi wlazla pod kolderke hahahah

Zgłoś
???15.10 o 09:29

A Lewica z której bajki uciekła?A co to wy nie wiedzieliście że "szanowny pan miasta" jest zdania - "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobisz?" - Rada Miasta to on, w jednej osobie innych nam rad nie potrzeba - mogą milczeć, a nawet muszą przez całą kadencję wystarczy że są!Większości to pasuje a wam nie?

Zgłoś
.15.10 o 08:15

W Atolu nic wielkiego się nie stało dlatego radni nie przyszli, gdyby przyszli to musieliby grać w grę według zasad ORowców, a tak słusznie olali sprawę, nie będą własnym nazwiskiem firmować tej hucpy i nabijać fejmu Kolacińskiemu i jego ludziom

Zgłoś
Zbyszek15.10 o 07:55

Lista hańby. W Atolu był problem od dłuższego czasu. Bronś zamiótł go pod dywan dziękując niektórym pracownikom, że nie poszli do mediów. Podatnikom w Oleśnicy oraz ich radnym należały się konkretne wyjaśnienia w tej sprawie. A nóż problem jest wyolbrzymiony przez media i opozycję. Nieobecni radni pokazali nogami swoje cztery litery społeczeństwu Oleśnicy. Kompromitacja samorządu lokalnego.

Zgłoś
Złamana rienka15.10 o 07:46

A czołg bojowy lewicy, napędzany tłuszczem i nienawiścią do nienarodzonych dzieci się nie stawił?

Zgłoś
Dorota 15.10 o 07:24

Wow, Pan Karaś ,błysnął fleszem . słyszałem że Pan Bielanski jest z lewicy i będzie ich kandydatem na burmistrza

Zgłoś
parafianin15.10 o 07:21

katolik Bartnik , ten od różańca ? a to ciekawe

Zgłoś
Oleśniczanin15.10 o 06:21

Mam gdzieś pracowników Atola, jak coś komuś nie pasuje to niech się zwolni, nikt ich nie zmusza do pracy w tym miejscu, to nie jest niewolniczy obóz pracy, poza tym nikomu nic się nie działa, ta cała afera to wymysł pracowników, mediów i radnych OR, wszyscy razem się zmówili żeby oczernić i pomówić zarząd Atola i władze miasta. Wstyd!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube