ogłoszenie
reklama
reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 28 października. Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy.
10℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Akcja pomocy dla rodziny Zawałów zakończyła się sukcesem! [WIDEO]

Aktualności12.10 o 07:38Komentarzy:
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Łuczyna podsumowało akcję pomocy dla rodziny Zawałów z Siekierowc, która żyła w złych warunkach.- Pomoc dla siedmioosobowej rodziny, która żyje w złych warunkach! (...) Trwa internetowa zbiórka dla rodziny z terenu gminy Dobroszyce, która żyje w fatalnych warunkach. Każdy może pomóc! - informowaliśmy niemal rok temu na łamach portalu MojaOlesnica.pl. Sprawa dotyczyła rodziny ze wsi Siekierowice.

-Zbiórka dla Rodziny Zawałów została zakończona. Rodzina mieszka już w swoim nowym domu. Pieniądze (ponad 330 tys. zł) zostały zebrane w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia zbiórki (listopad 2020). Rodzina zamieszkała w nowym wyremontowanym i urządzonym domu pod koniec sierpnia 2021 roku czyli w dziewiątym miesiącu od rozpoczęcia zbiórki - poinformował Mirosław Noga, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Łuczyna.

Jak podkreśla, cała akcja nie zakończyłaby się sukcesem, gdyby nie pomoc ludzi. - Dziękujemy z całego serca za dobro i serce ludzi, którzy brali udział w akcji, bo dzięki nim udało się zapewnić godne warunki dla rozwoju dzieci i całej rodziny Zawałów - dodał.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube