ogłoszenie
reklama
reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 28 października. Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy.
11℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Zawodnicy klubu Echo Twardogóra na mistrzostwach w Karpaczu

Sport27.09 o 15:40Komentarzy:
Za nami ostatnie w tym roku mistrzostwa na stadionie i dobra postawa twardogórzan. Publikujemy relację klubu Echo.Dobrze zaprezentowali się zawodnicy Echa, medaliści Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików podczas Mistrzostw Polski U16 rozegranych 25-26 września 2021 w Karpaczu. Pierwszego dnia Hanna Janas w rzucie młotem uzyskując 37,35 m zajęła 13. miejsce.

Należy zaznaczyć, że dla Hani awans na te mistrzostwa był dużym sukcesem. Identyczną lokatę zajął Emil Porwolik w biegu na 300m ppł z czasem 42,32. Dla Emila jednak koronną konkurencją jednak był bieg na krótszym dystansie płotkarskim, czyli 110m ppł, który został rozegrany w niedzielę. W biegu eliminacyjnym zawodnikowi Echa zdarzyło się jednak popełnić błąd, który kosztował go brakiem awansu do finału A dającym możliwość walki o najwyższe miejsca. W finale B uzyskał rekord życiowy 16,20 sek. i choć jego wynik dałby możliwość walki o wysoką lokatę, to ostatecznie zajął na mistrzostwach 8-e miejsce.

Choć zawodnicy Echa przyzwyczaili do powrotów z imprez mistrzowskich z medalami, to należy uznać ten start za bardzo udany. Sezon 2021 w rywalizacji na stadionach został zakończony. Teraz jeszcze w listopadzie czekamy na biegi przełajowe.źródło: Echo Twardogóra

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube