ogłoszenie
reklama
reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 28 października. Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy.
10℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Zdobądź Koronę Kolorowych Przystanków Gminy Oleśnica

Ciekawostki27.09 o 15:32Komentarzy:
Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica zaprasza do zdobycia Korony Kolorowych Przystanków Gminy Oleśnica.* * *

Z okazji Światowego Dnia Turystyki zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowej atrakcji turystycznej w naszej Gminie. Przygotowaliśmy internetową mapę naszych Kolorowych Przystanków, która pozwoli je dokładnie znaleźć i wziąć udział w naszej zabawie.

Kolorowe Przystanki Gminy Oleśnica to projekt, który od kilku lat realizowany jest we współpracy z poszczególnymi sołectwami.

Internetowa mapa ulokowania tych przystanków pozwoli na odnalezienie ich w Gminie Oleśnica, poznania historii miejsca oraz pomoże w zdobyciu Korony Kolorowych Przystanków. Mapa do zobaczenia tutaj: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1zyCYO_FFBiRTerdaVrlxpnmhQPdu9-a_&usp=sharing

Na mapie pokazane jest miejsce 18 przystanków. Wystarczy odwiedzić wybranych piętnaście z nich, zrobić sobie selfie i wysłać komplet piętnastu zdjęć na adres [email protected]

Dla pierwszych trzech osób przewidziane są nagrody, a każdy zdobywca otrzyma imienny i numerowany certyfikat.

Przypomnijmy, że projekt kolorowych przystanków rozpoczął się w 2013 roku i spotkał się z bardzo pozytywnych odbiorem nie tylko wśród mieszkańców. „Kolorowe przystanki autobusowe” został uznany za jedną z 11 najlepszych europejskich praktyk, wskazanych łącznie w 9 europejskich krajach i znalazł się w badaniach oraz w raporcie pn. "Dziedzictwo kulturowe – innowacyjne poszerzanie grona odbiorców” (opracowanym przez Economia Creativa) w 2018 roku.

GOK Oleśnica

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube