ogłoszenie
reklama
reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 28 października. Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy.
10℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Dziś odbędzie się Dolnośląska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego

Sport20.09 o 06:25Komentarzy: 1
Dziś na oleśnickim stadionie odbędzie się Dolnośląska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego, połączona z Inauguracją programu Sprawny Dolnoślązaczek w roku szkolnym 2021/22.* * *

Zapraszamy 20 września na Stadion Miejski w Oleśnicy, gdzie odbędzie się Dolnośląska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego połączona z Inauguracją programu Sprawny Dolnoślązaczek w roku szkolnym 2021/22.

Na uroczystości zapraszamy 6 najlepszych szkół w punktacji Współzawodnictwa Sportowego za ubiegły rok szkolny w kategorii Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży oraz dzieci z klas I czterech oleśnickich szkół, które rozpoczynają właśnie swoją przygodę z programem Sprawny Dolnoślązaczek.

Oprócz części oficjalnej Inauguracji odbędą się na Stadionie Miejskim wydarzenia sportowe; Festiwal Sztafet Lekkoatletycznych (4 x 100, szwedzka i mieszana 4 x 200) z udziałem szkół - laureatów Współzawodnictwa oraz Lekcje z Mistrzem, które z najmłodszymi poprowadzą znakomici dolnośląscy lekkoatleci; olimpijczycy i medaliści Mistrzostw Europy i Świata.

W imieniu Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Burmistrza Oleśnicy pana Jana Bronsia, Szkolnego Związku Sportowego Dolny Ślask, Powiatowego SZS w Oleśnicy oraz Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol zapraszamy - na pewno nie będziecie się nudzić.

OKR Atol

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

. 20.09 o 09:33

Mówią w mieście że to pożegnalna impreza Adama!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube