ogłoszenie
reklama
reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 28 października. Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy.
10℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Europosłanka Beata Kempa uważa, że rezolucja ws. LGBT jest bezprawna

Aktualności20.09 o 08:13Komentarzy: 60
Pochodząca z Sycowa europoseł Beata Kempa w sprawie rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie rezolucji dotyczącej praw osób LGBT. Dlaczego uważa ją za bezprawną?Niedawno Parlament Europejski przyjął rezolucję, która dotyczy praw osób LGBT. Zakłada ona, że wszystkie państwa Unii Europejskie miałyby uznawać u siebie małżeństwa jednopłciowe zawierane w innych krajach.

Europosłowie Prawa i Sprawiedliwości byli przeciwni temu dokumentowi, w tym także Beata Kempa, wiceprezes Solidarnej Polski. - Jest to kolejna próba narzucenia ideologii, którą odczuwamy bardzo mocno w Parlamencie Europejskim. Jest to próba takiego parlamentarnego nacisku na kraje członkowskie, zwłaszcza te, które nie przyjmują postanowień i rozwiązań wdrożonych w innych krajach - oceniła polityk w rozmowie z portalem wpolityce.pl.

Uznała też rezolucję za "bezprawną", bo według niej, prawo rodzinne jest wyłącznie z traktatów Unii. - Tego rodzaju uchwały to kolejny instrument nacisku na kraje członkowskie, żeby uznawały małżeństwa homoseksualne czy adopcję dzieci przez takie pary i wpisywały to w swój porządek prawny - uważa B. Kempa z rozmowie z tym samym medium.

Uznała, że wobec sytuacji w Afganistanie czy pandemii COVID-19 problemów i wyzwań jest dużo, a w PE dyskutuje się o kwestiach światopoglądowym. - Przede wszystkim jednak w tych debatach pojawia się bardzo dużo kłamstw. W Polsce prawa człowieka, prawa obywatelskie, są bardzo szanowane. Wystarczy zwrócić uwagę, że wszelkie akty agresji spotykają się z bardzo surową reakcją organów bezpieczeństwa - ocenia europosłanka.

Przypomnijmy, sycowianka Beata Kempa w wyborach do europarlamentu zdobyła największą liczbę głosów spośród wszystkich kandydatów w powiecie oleśnickim. Zagłosowało na nią 9236 osób.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (60)

Yuti21.09 o 23:48

2 jak można takie coś patrzeć zadufana w sobie tępa dzida jak PiS przestanie rządzić powinni wszyscy siedzieć w kamieniołomach

Zgłoś
MojaOlesnica.pl21.09 o 15:03

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Dlaczego21.09 o 12:16

Kłopot polega na tym , że głupcy zawsze są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości "

Zgłoś
cjm21.09 o 10:48

szkoda strzępić ryja dla tej biednej kobieciny, a to ze zagłosowało na nią 9236 osób...no cóż, głupich nie sieją...

Zgłoś
ktotoszyn21.09 o 09:34

jak zwykle nieprawdziwe informacje, tak jak raport Jakiego - czyli kłamstwo kłamstwem pogania. było już kłamstwo o zamachu smoleńskim, potem o Polsce w ruinie, potem o pasożytach u uchodźców i w końcu o gender, a teraz kłamstwo unijne... pytanie tylko jak się nazywa ktoś kto wierzy notorycznym kłamcom???

Zgłoś
Rozsądny21.09 o 08:10

Do wszystkich którzy opluwają, hańbią Lewicę odpowiadam: pisobolszewicka zaraza, czarna zaraza niw wrzeszczeć, nie ujadać. Wy nie odróżniacie słów Lewica od lewactwa; lewactwo=pisobolszewicka zaraza

Zgłoś
Kancelaria21.09 o 07:35

do "KUBA" zgłosiłem wpis do prokuratury

Zgłoś
max0121.09 o 07:34

Dla wszystkich lewaków spod 8 znaków!!! Wytatułujcie sobie te gwiazdki na czole, będzie wiadomo ilu wariatów jest w okolicy

Zgłoś
edi21.09 o 07:33

Już niedługi dzięki lewakom podpisujacym się 8 gwiazdkami nie będzie można wędkować, chodzić na polowania, zbierać grzybów!!! Ale trzeba będzie mówić na Śmiszka, że jest żoną, że Lempartowa jest śliczną kobietą, która nie przeklina, ze dewiacja to norma!! Że Moja Oleśnica jest obiektywna, a flaga Polski bedzie tęczowa!

Zgłoś
Leon20.09 o 23:25

8* dla was wszystkich pisdusie

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube