ogłoszenie
reklama
reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 28 października. Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy.
10℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Policja kontra nadmierna prędkość. Mundurowi prowadzą akcję

Aktualności17.09 o 18:51Komentarzy: 17
Dziś na terenie całego województwa funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego prowadzą działania kontrolno-prewencyjne "Prędkość". Mają one na celu egzekwowanie od kierujących przestrzeganie ograniczeń prędkości.Celem działań policyjnych jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych. Wzmożona obecność funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego na drogach Naszego powiatu ukierunkowana jest do kierowców przekraczających dozwoloną prędkość.

- Funkcjonariusze podczas działań będą również sprawdzać trzeźwość kierujących, czy korzystają z pasów bezpieczeństwa. Wśród czynników decydujących wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego na pierwsze miejsce zdecydowanie wysuwa się człowiek. To właśnie zachowanie poszczególnych grup użytkowników dróg na ogół wpływa na postępowanie wypadków drogowych. Jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do panujących warunków ruchu. Pamiętajmy to od nas zależy czy podróż zakończymy szczęśliwie - podaje policja.

źródło: KPP Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (17)

Pieszy20.09 o 10:14

Jezdnia dla kierowcow, chodniki dla pieszych, pola dla rolnikow ...

Zgłoś
PiS= PZPR19.09 o 18:25

A ja czekam na skcje: " policja kontra zlodzieje" , albo "policja kontra święte krowy na pasach z telefonami" , albo "policja kontra czarni pedofile"...

Zgłoś
aga19.09 o 02:24

Łapać i karać Nowoszyce tu piraci jadą na skróty i nikt nie zwalnia jest 40 na godz a jadą dobre ponad 80

Zgłoś
Taklob18.09 o 13:50

Na ul. 3 Maja w strefie 30, auta przekraczają prędkość średnio o 30 km/h. Gdyby policja zainteresowała się tematem to z mandatów uzbierało by się sporo pieniędzy a i bezpieczeństwo by się poprawiło.

Zgłoś
obserwator18.09 o 09:16

szczury chowaja sie po krzakach

Zgłoś
Adrian18.09 o 07:50

Gredzina. Stoją.

Zgłoś
Leon18.09 o 07:10

Tak polak .To jest legalna kradzież

Zgłoś
Polak18.09 o 06:55

To nie akcja prędkość to okradanie podatników to państwo policyjne nigdzie na zachodzie niema takiej patologii policyjnej jak u nas czy na Białorusi

Zgłoś
leon18.09 o 04:51

but w podloge

Zgłoś
***** ***17.09 o 22:59

"Dziś na terenie" no nie napotkałem dzisiaj żadnej suszarki. Wczoraj w Borowej łapali na przystanku, tj w Smardzowie jechali wolniej? A miejsca więcej i autobusom nie przeszkadza.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube