reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 18 sierpnia. Imieniny Heleny, Bronisława, Ilony.
27℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Sto lat pani Janiny Śliwki. Życzenia od wójta i urzędników

Ciekawostki15.09.2021 o 12:08Komentarzy:
Janina Śliwka z gminy Dobroszyce obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji została uhonorowana.***

W dniu 12 września 2021 r. mieszkanka naszej gminy, Pani Janina Śliwka, obchodziła wyjątkowy jubileusz 100-lecia urodzin.

Z tej okazji w sali narad Urzędu Gminy Dobroszyce odbyło się uroczyste spotkanie dostojnej Jubilatki z Wójtem Gminy Dobroszyce Arturem Cioskiem, Radnym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Damianem Mrozkiem, Kierownikiem Placówki Terenowej KRUS w Oleśnicy Wojciechem Kocińskim, Sekretarzem Gminy Dobroszyce Moniką Hołówką oraz z członkami najbliższej rodziny pani Janiny.

Czcigodnej Jubilatce gratulacje i najlepsze życzenia złożył Wójt Gminy Dobroszyce. Życzył przede wszystkim dobrego zdrowia, siły i pogody ducha na dalsze szczęśliwe lata.

Podczas uroczystości Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Damian Mrozek odczytał listy gratulacyjne: od Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego; w których to podziękowano jubilatce za wszystkie trudy i owoce minionych lat, a także życzono zdrowia i pomyślności na dalsze życie.

Z okazji 100 rocznicy urodzin życzenia i gratulacje w imieniu Prezesa KRUS Aleksandry Hadzik, złożył Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Oleśnicy, Pan Wojciech Kociński, przekazując list gratulacyjny, kwiaty oraz decyzję o przyznaniu specjalnego dodatku z tytułu ukończenia 100 lat życia.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze z udziałem najbliższej rodziny i było okazją do licznych wspomnień i refleksji na temat recepty na tak długie życie.

Życzenia i gratulacje wywołały radość i wzruszenie na twarzy Pani Janiny.

Jubilatce jeszcze raz gratulujemy, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości.

Urząd Gminy Dobroszyce

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube