reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 22 września. Imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima.
10℃
(słabe opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Nawet 25 tys. złotych na doposażenie stanowiska pracy. Urząd podał szczegóły

Aktualności15.09 o 08:32Komentarzy: 4
Oleśnicki urząd pracy ma do rozdania pieniądze w ramach wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy.Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy ogłosił nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach środków Funduszu Pracy - Algorytm. Wnioski przyjmowane będą od 20 września do 1 października. Wsparciem mogą zostać objęte maksymalnie 33 osoby. Łącznie na ten cel przeznaczono 825 tys. zł, co daje 25 tys. złotych na osobę.

- Złożone wnioski będą podlegały ocenie Komisji ds. Instrumentów Rynku Pracy, powołanej przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnicy wg ogólnych zasad postępowania administracyjnego. Realizowane będą te wnioski, które uzyskają największą akceptację Komisji - informuje urząd pracy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (4)

amen15.09 o 21:18

Urzędy pracy do likwidacji,piszę tak póżno bo właśnie wróciłem ze swojej firmy,brak ludzi do pracy (a nie pracy).Tylko mielą kasę w tych urzędach.Wnioski o wsparcie Covid do kart.onu ,nawet nikt nie wyszedł

Zgłoś
gratuluję15.09 o 14:38

Świetny komentarz Pana poniżej. Urzędy w Polsce zatrzymały się w czasach komuny. Tak naprawdę w pierwszej kolejności są Ci, którzy mają w urzędzie znajomości. Na równi z nimi są osoby, które potrafią się dobrze "dogadać" ;) 5k za 25k to dobry deal Pozdrawiam wszystkich uczciwych przedsiębiorców.

Zgłoś
N.O.15.09 o 10:10

Nie ma żadnych zasad, regulaminów, nic. I na dotacje i na refundacje. Tylko subiektywna decyzja dyrekcji, nie komisji. Nikt się tym co się dzieje w tym urzędzie wogóle nie interesuje. Wg ogólnych zasad postępowania administracyjnego, a jak się ludzie chcieli odwoływać to śpiewka to nie jest postępowanie administracyjne , nie można się odwołać. Powinny być określone jasne i przejrzyste zasady

Zgłoś
Arek Kaczapała15.09 o 08:49

Dzięki, przyda się

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube