reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 27 września. Imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli.
17℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Opozycja z Oleśnica Razem: "folk alko dance podczas Dni Europy" [WIDEO]

Aktualności14.09 o 09:13Komentarzy: 93
Miejska opozycja z Oleśnica Razem opublikowała nagranie wideo. "Folk alko dance podczas Dni Europy" - napisano.* * *

Folk alko dance podczas Dni Europy

W miniony weekend na oleśnickim rynku odbyły się Dni Europy. Pogoda dopisała, a wielu oleśniczan skorzystało z przygotowanych atrakcji. Niestety zabrakło gości (samorządowców) z miast partnerskich, którzy zawsze byli zapraszani do wspólnego świętowania. Nie znamy przyczyn ich nieobecności, ale prawdopodobnie zdecydowały względy pandemiczne.

Jednak nie z tego powodu publikujemy przesłany filmik...
Otóż, podczas niedzielnego koncertu zespołu "Zbytowianki" bohaterami pierwszego planu byli amatorzy trunków procentowych. Ich wątpliwej urody "występy" praktycznie zdominowały koncert ludowego zespołu. Całość swoistego "folk alko dance" dopełnił chachar w czerwonej koszulce, który wjeżdża tuż przed scenę dziecięcym wózkiem wypełnionym... butelkami po piwie (!), co z euforia przyjął jego kompan - przybijając tzw. piątkę.Może zatem dobrze, że gości z zagranicy jednak nie było. Piszemy o tym dlatego, że bodajże w 2018 roku, jeden z lokalnych portali informacyjnych jako "nius dnia" przekazywał informacje, że nietrzeźwe osoby pojawiają się podczas koncertów, co nie wpływa korzystnie na wizerunek Dni Europy. Padał wówczas zarzut, że ówczesny burmistrz Michał Kołaciński nie zadbał o należytą ochronę koncertów. Co ciekawe obecnie, choć problem się pogłębią nikt już tematu nie podejmuje!?

Jak powszechnie wiadomo Jan Bronś lubi często powtarzać jak wszystko było źle organizowane w latach 2015 - 2018. Co zatem powie na te alko pląsy pod ratuszem, z "butelkowym wózkiem" w tle?

Oleśnica Razem

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (93)

Brawo wy14.09 o 10:19

Można by rzec, czas rozruszać tą smutną budę. Nic nie zostało z buńczucznych zapowiedzi Bronsia, tylko syf, brud, smród i tanczący pod Ratuszem kloszardzi.

Zgłoś
Misza14.09 o 10:13

No bez przesady, imprezka się nie kręciła, wszyscy siedzieli to chłopaki chciały troszkę towarzystwo rozkręcić ?

Zgłoś
Buaaahhhaaahaaa14.09 o 10:11

Wspaniały burmistrz Bronś przywrócił Oleśnicy blask.

Zgłoś
Pytam 14.09 o 10:09

Organizatorem imprezy było miasto Oleśnica, lansowała się tam m.in. Zastępczyni burmistrza E. Małys-Niczypor. Czy to taki problem zorganizować ochronę?

Zgłoś
MojaOlesnica.pl14.09 o 10:09

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
zatroskany14.09 o 10:06

a może tak przestaniemy wypominać Kołacińskiemu lub Bronsiowi tych meneli? lepiej by policja miast bić kobiety wzięła się za rozwiązanie tego problemu w mieście , nie tylko w dni uroczystych imprez ale tak zwyczajnie ,tak codziennie

Zgłoś
a14.09 o 10:05

Tak wygląda wizerunek i promocja miasta. Wstyd przed turystami, którzy przyjechali

Zgłoś
Bubu14.09 o 09:55

Sprawa dla miejskiej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych

Zgłoś
Niesmak14.09 o 09:50

Rynek i pobliskie okolice to menelarnia. Pokutuje powojenne zasiedlenie kamienic elementem, z którego to potomkami mamy do dziś do czynienia. To przechodzi z pokolenia na pokolenie. Każda impreza na rynku jest okraszana ich występami. Wstyd!

Zgłoś
Janek14.09 o 09:46

Jaki poziom imprezy tacy goście

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube