reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 22 września. Imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima.
10℃
(umiarkowane opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Trzeźwy poranek nie był taki dla wszystkich. Ponad 130 policyjnych kontroli

Aktualności13.09 o 17:53Komentarzy: 28
Dzisiaj oleśniccy policjanci przeprowadzili działania "Trzeźwy poranek". Podczas akcji mundurowi skontrolowali 131 kierowców.***

Prowadzenie pojazdu poprzedzone spożyciem alkoholu stwarza bezpośrednie zagrożenie zarówno dla kierujących jak również pasażerów z nimi podróżujących oraz dla innych użytkowników dróg.

Według statystyk w grupie kierujących będących pod działaniem alkoholu największe zagrożenie bezpieczeństwa stanowią kierujący samochodami osobowymi. Najwięcej wypadków kierujący będący pod wpływem alkoholu spowodowali na skutek niedostosowania prędkości do warunków ruchu, nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, nieprawidłowego wyprzedzania oraz niezachowania bezpiecznej odległości między pojazdami.

W dniu dzisiejszym podczas działań „Trzeźwy poranek” przebadano 131 kierujących, ujawniono jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem, któremu funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia do kierowania.

asp. Berndeta Pytel
KPP Oleśnica

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (28)

Stan Wskazujący14.09 o 14:23

Ja dzielę swój budżet na dwie części: A-na życie, B-na rozrywki. To, co na życie, już przepiłem. Zostało mi tylko to, co na rozrywki.

Zgłoś
Jan Dż.14.09 o 10:39

Powinni te kontrole przeprowadzić wobec samych siebie....dopiero okazałoby się,że pół komendy najeb..a....

Zgłoś
Arek Kaczapała14.09 o 08:14

Tak powinno być ale to i tak mało jak na moje cierpienie i męczeństwo, to co przeżył Jezus i wszyscy święci męczennicy to jest nic wobec tego co ja przeżywam, ogrom mojego cierpienia, bólu i krzywdy jest nieporównywalnie większy

Zgłoś
ave sanktus14.09 o 07:57

Jest męczennikiem. Zostanie beatyfikowany. Będzie miał pomniki na głównych płacach miast. Będą ulice, szkoły i szpitale jego imienia. Otrzyma poczesne miejsce w podręcznikach historii. Będą wzniesione olśniewające miejsca kultu. Powstaną baśnie i legendy. Jego chwała nie przeminie.

Zgłoś
Arek Kaczapała14.09 o 07:50

A co, może tak nie jest? Wszyscy w tym kraju się na mnie uwzięli za to że wytykam im prawdę, pis, katolicy, narodowcy, obywatele miasta, kraju na mnie polują, prześladują mnie i znęcają się nade mną, jestem uciskany i ciemiężony za to że jestem sobą i nie jestem niewolnikiem państwa, systemu i władzy

Zgłoś
Ja14.09 o 06:50

Kaczapała wypłacz się jak to jest źle i nikt Cię nie lubi i zaraz zostaniesz zablokowany !!

Zgłoś
Ajront14.09 o 06:13

Większość wypadków drogowych dzieje się pod wpływem trzeźwości, więc dlaczego jazda pod wpływem trzeźwości jest legalna i nie jest karalna skoro powoduje najwięcej wypadków?

Zgłoś
Marta13.09 o 23:02

Kogoś zabolało że prawdę napisałam? Zabrali mu prawko i już nie będzie potencjalnym zabójcą. Powinni go jeszcze na odwyk wysłać.Ps: Ten policjant z brodą jest przystojny.. ummm.

Zgłoś
Ihaha13.09 o 22:27

Marta pójdzie na skargę do Kaczyńskiego że ma tak perfidne imię

Zgłoś
nawalony wieczór13.09 o 22:18

Sformułowanie tytułu tego artykułu zasługuje na nagrodę w kategorii "Nagłówki nie do ogarnięcia". Cytat: "Trzeźwy poranek nie był taki dla wszystkich." Słyszałem o prankach rześkich i wówczas, owszem, poranek mógłby być rześki nie dla wszystkich, ale żeby porankom trzeźwość / nietrzeźwość wytykać to trzeba... najmniej lekko nietrzeźwym w rześki, być może, poranek klawiaturę opukiwać...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube