reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 22 września. Imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima.
10℃
(umiarkowane opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Slow jogging, czyli bieganie bez wysiłku, za to z uśmiechem. Zaproszenie na treningi

Sport12.09 o 08:24Komentarzy:
Grupa Slow Jogging Oleśnica zaprasza osoby chcące biegać zdrowo, bez kontuzji i zadyszki. Wspólne treningi odbywają się trzy razy w tygodniu. Udział w nich jest bezpłatny.Jednym ze sposobów na zdrowy tryb życia jest uprawianie sportu, ale nie wszyscy chcą się spocić. Ratunkiem dla nich może być slow jogging, który w Oleśnicy ma rosnące grono zwolenników. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o powolne bieganie. Wszystko po to, aby spalić kalorie i miło spędzić czas.

Slow jogging jest naturalną formą ruchu, adresowaną zarówno do młodszych, jak i starszych. - Slow jogging jest to technika biegania. Polega na tym, że biegamy w odpowiedniej kadencji, tempie. Wszystkie informacje chętnie przekażę w trakcie naszych treningów, na które serdecznie zapraszam. Metoda wywodzi się z Japonii i pochodzi od Hiroakiego Tanaki. Pozwala biegać każdemu bez kontuzji, bez zadyszki, za to z uśmiechem na twarzy - powiedziała nam Zofia Chabierska, instruktorka tej formy sportu.

- Zapraszamy we wtorki, czwartki i soboty. Godzina 19 w tygodniu i 9 w sobotę. Bardzo chętnie powitamy nowe osoby - zarówno płci żeńskiej, jak i męskiej. Grupa jest sympatyczna. Biegamy w wolnym tempie i każdy odnajdzie tutaj komfort dla swojego ciała - dodaje.

Co ważne, udział w oleśnickich zajęciach jest bezpłatny. Biegaczy najczęściej można spotkać w Parku nad Stawami. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u przedstawicieli grupy na Facebooku.

Zobacz też: Slow Jogging Oleśnica - grupa na Facebooku

pp

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube