reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 22 września. Imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima.
10℃
(umiarkowane opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Oleśnicki Jarmark Wspaniałości i Dni Europy. Warto przyjść na rynek! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aktualności11.09 o 12:13Komentarzy:
Od roku na rynku odbywa się Oleśnicki Jarmark Wspaniałości, który był odpowiedzią producentów żywności i rękodzielników na ograniczenia związane z COVID-19. Otwarto też Dni Europy.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDziś rozpoczął się kolejny Oleśnicki Jarmark Wspaniałości, który potrwa do niedzieli. Dzięki niemu na rynku około osiemdziesięciu wystawców ma możliwość sprzedaży żywności, napojów i rękodzieła. Pojawiły się też stoiska z animacjami, kiermasz książki oraz wiele innych. W tym samym czasie odbywają się też tegoroczne Dni Europy, które zostały otwarte.

- Pomysł takiego jarmarku zrodził się, kiedy producenci żywności i rękodzielnicy nie mieli możliwości sprzedaży przez pandemię COVID-19. Nasze wydarzenie cały czas się rozrasta - mówiła nam niedawno Sylwia Kicuła, pomysłodawczyni i główna organizatorka wydarzenia. To właśnie ona otworzyła imprezę razem z zastępczynią burmistrza Edytą Małys-Niczypor.

Wydarzenie odbywa się już od roku przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz Urzędu Miasta Oleśnicy. Dlatego z tej okazji wszystkich, którzy przyszli, częstowano tortem upieczonym przez Edytę Biłogan. Jarmark to też działalność charytatywna, dlatego będzie można wspomóc fundację "Żyj dla innych" oraz Oleśnicki RakReaton, na który zapraszają Agata i Wojciech Miszewscy. - Zapraszamy na rynek. przygotowaliśmy moc atrakcji - zapewnia S. Kicuła.Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube