reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 27 września. Imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli.
17℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Strażak odszedł ze służby i został fryzjerem, aby realizować swoją pasję

Ciekawostki11.09 o 08:17Komentarzy:
Pochodzący z Oleśnicy strażak Krzysztof Osak przeszedł na wcześniejszą emeryturę, aby realizować swoją pasję, jaką jest fryzjerstwa. Tak powstał salon Remiza Hair.


Krzysztof Osak w swoim salonie / arch. prywatne

- Jestem rodowitym oleśniczaninem - wychowywałem się, uczyłem się i rozpoczynałem karierę strażaka w tym mieście. Od kilku lat mieszkam już we Wrocławiu, jestem na emeryturze mundurowej - mówi portalowi MojaOlesnica.pl Krzysztof Osak.

Niedawno w stolicy Dolnego Śląska razem z kolegą tłumaczem założył salon fryzjerski Remiza Hair. O jego przebranżowieniu powstały już materiały m.in. dla "Dzień dobry TVN", "Gazety Wrocławskiej", "Polityki" czy "Faktu". K. Osakowski w pierwszych krokach w nowym biznesie pomagali mu też znajomi ze straży, przynosząc niepotrzebne elementy wyposażenia, które posłużyły za dekoracje w niecodziennym obiekcie, stylizowanym właśnie na remizę.


Podchodzący z Oleśnicy strażak został fryzjerem / arch. prywatne

Pasja fryzjerstwa oleśniczanina zaczęła się przypadkowo. - Pewnego razu podczas wizyty w salonie fryzjerskim znajomych, którzy prowadzą go nad morzem, przyjrzałem się ich pracy. Zafascynowała mnie ona. Bardzo ujęło mnie to, że mają bardzo duże pole do kreatywności, bardzo miłą atmosferę, bardzo fajny kontakt z klientem i to mi się spodobało, bo tego zawsze mi brakowało w mojej pracy - powiedział w programie "Dzień Dobry TVN" Krzysztof Osak.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube