reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 22 września. Imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima.
10℃
(słabe opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Radny o domach publicznych oraz "zawładnięciu macicami" i "człowieku-lubrykancie"

Aktualności23.07 o 11:32Komentarzy: 44
Rządzący w Oleśnicy Oleśnicki Ruch Samorządowy wytyka radnemu Damianowi Siedleckiemu kontrowersyjne wpisy sygnowane jego nazwiskiem w mediach społecznościowych.


Radny Damian Siedlecki

W mediach społecznościowych, które sygnowane są nazwiskiem oleśnickiego radnego Damiana Siedleckiego pojawiły się kontrowersyjne wpisy, na które uwagę zwraca rządzący w mieście Oleśnicki Ruch Samorządowy. Mowa m.in. o "zawładnięciu macicami" i nazwaniu jednego z urzędników "człowiekiem-lubrykantem". Dodatkowo, pojawia się kpina z domów publicznych w Niemczech.

- W okresie pandemii koronawirusa radni Oleśnickiego Ruchu Samorządowego i władze miasta wspólnie zajmowali się i zajmują między innymi wsparciem lokalnych przedsiębiorców, czego efektem jest pomoc na poziomie ponad 1,2 mln złotych dla 200 firm. Niestety, niektórzy radni w tym trudnym dla wszystkim czasie zamieszczali treści jak na załączonym obrazku. Apelujemy do radnych o dbanie o powagę całej rady miasta! - czytamy w komunikacie Oleśnickiego Ruchu Samorządowego.


fot. Oleśnicki Ruch Samorządowy/Facebook

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (44)

KRYTYK21.08 o 15:20

Przykro słuchać Siedleckiego ,szkoda że mama płaciła za szkołę, bo rozumu nie nauczyła ani ona ani szkoła. Ten człowiek żyje w ciągłym stresie.Nie śpi nocami bo myśli wrogie nie dają spać.Tonący brzytwy się chwyta i myśli jak tu jeszcze zaszkodzić Burmistrzowi i swoim koleżankom i kolegom radnym.Pokochał PIS i lgnie do nich jak lubrykant do ciała.Nie zważa że jest też radnym i powinien dbać o dobro miasta.Ale on ma w głowie tylko zemstę ,którą karmi swoje chore komórki mózgowe.,Wstyd Siedlecki,złóż mandat . Na Twoje miejsce wejdzie ktoś kto kocha nasze miasto i będzie mu służył.A przede wszystkim będzie pomagał a nie przeszkadzał .Jesteś tam po to żeby służyć pomocą i wiedzą bo chwalisz się swoim wykształceniem ale go nie wykorzystujesz aby pomagać tylko stałeś się wichrzycielem oleśnickim.

Zgłoś
Hue hue24.07 o 22:05

@proste, po co zabierać Siedleckiemu mandat? Wystarczy zaproponować mu intrantne stanowisko, tak jak Hrehorowiczowi, sam zrezygnuje? Oj nie, Siedlecki jest nie do kupienia, ale to dobrze, to inteligentny człowiek, sam roz.....li oleśnicki układ który stworzył Nieomylny. Bronś zasadniczo po tym, jak ośmieszył Sowę i Siedleckiego, z resztą nie tylko ich, ma problem. Hmm, kogo ośmieszył, poniżył bądź obraził Bronś ostatnio? Dźugaja? Bielańskiego? Siedleckiego? Kaczyńskiego? Sowę? Karasia? Pracowników Atola? Wyborców PiS? Swoich wyborców? Kogo jeszcze? Mam wymieniać dalej? Sekretarza Rybaka? Mieszkańców Pułaskiego? Oj, wiele tego........

Zgłoś
igor24.07 o 16:04

Siedlecki, kto ci dał dyplom?

Zgłoś
proste24.07 o 13:26

powinni mu zabrać mandat

Zgłoś
?24.07 o 11:01

Radny prymityw

Zgłoś
Koko24.07 o 10:37

Miało wyjść ostro, wyszło tak 2/10. Niezły ruch, jak na bez radnych.

Zgłoś
Volte 24.07 o 08:17

Wpisy są tak kontrowersyjne jak wasz portal obiektywny

Zgłoś
K24.07 o 07:46

ORS czyli Oleśnicki Ruch Semaforów pokazał czym żyje. Nie sprawami miasta, tylko wpisami Siedleckiego. Dramat i kompromitacja. Jeszcze tylko 2 lata i będzie kop wyborczy. Bronś i jego semafory jak najdalej od samorządu

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski24.07 o 01:09

A Jan Bronś na początku pandemii miast zostać ze swoimi chlebodawcami wymknął się w niewiadomym kierunku, by pieścić swoją piętę i kolano.

Zgłoś
Ojcowizna23.07 o 23:36

Bardziej kontrowersyjny jest sernik bez rodzynek na imieniach Bożenki

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube