reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
18℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Trzy oleśnickie parafie zapraszają na święcenia pojazdów

Aktualności19.07 o 06:14Komentarzy:
Oleśnickie parafie zapraszają na błogosławieństwo kierowców oraz ich pojazdów. Podano szczegóły dotyczące wydarzeń.- W sobotę 24 lipca, w wigilię wspomnienia liturgicznego św . Krzysztofa - patrona kierowców, błogosławieństwo kierowców oraz pojazdów odbędzie się po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 na placu przy kościele. Zapraszamy. Ofiary złożone przy poświeceniu pojazdów będą przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom i na zakup środków transportu. - informuje parafia NMP Matki Miłosierdzia w Oleśnicy.

- W dniach 18-25 lipca 2021 r. obchodzić będziemy XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W przyszłą niedzielę tj. 25 lipca kazania będzie głosił misjonarz o. Andrzej. Po Mszach Świętych będzie można wesprzeć misje w Afryce. W tym dniu również po każdej Mszy Świętej odbędzie się święcenie pojazdów - czytamy natomiast w komunikacie parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

- Za tydzień, w niedzielę 25 lipca, we wspomnienie Świętego Krzysztofa, poświęcenie kierowców i pojazdów. Poświęcenia dokonamy po każdej Mszy Świętej. Przy okazji poświęcenia możemy wesprzeć naszymi ofiarami polskich misjonarzy - podaje parafia NMP Fatimskiej.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube