reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
19℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Była rzeczniczka szpitala informuje, że o wpisach dowiedziała się dopiero z mediów

Aktualności18.07 o 10:02Komentarzy: 99
Publikujemy najnowsze oświadczenie Marty Kubiak, która odpowiada na komunikat dyrektora szpitala Przemysława Magiery.* * *

Podtrzymuję swoje stanowisko o rezygnacji z funkcji rzecznika prasowego Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy. Artykuł 746 kodeksu cywilnego wskazuje wyraźnie, że wypowiedzenie umowy zlecenia z ważnych powodów, niezależnie od treści umowy, skutkuje jej natychmiastowym rozwiązaniem. Wypowiedzenia takiego, zgodnie z art. 61 k.c., dokonałam poprzez oświadczenie, które złożyłam w sekretariacie PZS w piątek 16.07.2021 o godz. 13.50, umożliwiając dyrekcji zapoznanie się z jego treścią. Tym samym wypowiedzenie ww. umowy nastąpiło ze skutkiem natychmiastowym na dzień 16.07.2021 r.

Jednocześnie wyrażam stanowczy sprzeciw do przypisywania mi autorstwa czy choćby współautorstwa jakichkolwiek oświadczeń i odpowiedzi szpitala upublicznionych w okresie 09.07.2021-16.07.2021. Żadne z moich rekomendacji do tych dokumentów nie zostały bowiem wzięte pod uwagę, a jeśli chodzi o wypowiedzi prezentowane na profilach społecznościowych, to nie były one przekazywane do mojej konsultacji. O ich treści dowiadywałam się dopiero z mediów.

Marta Kubiak

* * *

Zobacz też:
- Rzeczniczka odchodzi ze szpitala, bo utraciła zaufanie do dyrekcji. "Stoję po stronie kobiet"
- Rzeczniczka odchodzi, dyrektor zaprzecza. "Umowa nie została skutecznie rozwiązana"


rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (99)

bierutowianie20.07 o 10:31

Poszła z tad. Karakanek.

Zgłoś
Ja19.07 o 23:29

Wykladowca nie stygmatyzuj ludzi.

Zgłoś
Ona19.07 o 21:09

Popieram panią Martę. Nie jest łatwo rzucić pracę z dnia na dzień, a jednak pani Marta broni swoich poglądów. Cieszę się, że są na tym świecie empatyczne kobiety, którym daleko do obrażania kobiet tak jak to zrobiła pani Jagielska. Brawo. Powodzenia. Proszę się pani Marto nie przejmować negatywnymi komentarzami. Ludzie ludziom wilkiem

Zgłoś
Wykładowca19.07 o 17:23

@polonistka,widać że kończyłaś szkołę specjalną

Zgłoś
polonistka19.07 o 14:38

Wiele jestem w stanie zrozumieć, ale to, że pani rzecznik/była rzecznik ma problemy z prawidłowym posługiwaniem się językiem polskim ... zdaje się, że winna to być jedna z podstawowych umiejętności rzecznika. A jednak, jak widać na załączonym przykładzie, nie musi.

Zgłoś
Bramkarz19.07 o 13:43

Olsztynianka a co zapłodnił cię??? Hehehehe

Zgłoś
Olsztynianka19.07 o 13:33

Popieram Panią w 100%. Gizela to nie lekarz, to gorzej niż weterynarz. Powinno się tępić takich ludzi jak ta pseudolekarka. Raz ginekolog doprowadził mnie do płaczu, chociaż powinnam mu napluć w twarz i pozwać do sądu; bo chociaż z jego pomocą zaszłam w ciążę, to ciężkie i bolesne konsekwencje błędnej decyzji o naturalnym porodzie, będę ponosiła do końca życia. Za takie chamskie odzywki w USA zapłaciłaby PANI wysokie odszkodowanie i straciła wszystkie klientki, ale w Polszy lekarz wyżej s r a niż głowę ma i wydaje im się, że tak wolno. Otóż nie Pani Gizelo - NIE MA PANI PRAWA KOMENTOWAĆ WYGLĄDU INNYCH KOBIET,bo sama też daleka jest Pani od ideału.

Zgłoś
Tadeusz Błyszczyk19.07 o 10:01

Zwykła redukcja urzędników w ramach polskiego ładu

Zgłoś
Damy radę19.07 o 08:24

To stanowisko nie było potrzebne, jak wiele innych stworzonych przez sitwę na własne potrzeby kosztem podatników. Kasa płynie szerokim strumieniem, sekretarz Rybak przekonał się dobitnie, co znaczy wyrazić swoje niezadowolenie z powodu polityki prowadzonej przez Ratusz. Jeszcze tylko dwa lata.

Zgłoś
JAJA19.07 o 08:21

To tylko pokazuje jak bardzo potrzebne było stanowisko rzecznika. Nie ma to jak publicznie się do tego przyznać. Haha

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube