reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
17℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Dlaczego nie wszystkie atrakcje są czynne w OKR Atol? Prezes odpowiada

Aktualności18.07 o 08:29Komentarzy: 39
Czytelniczka zwraca uwagę, że nie wszystkie atrakcje są czynne na terenie basenu OKR Atol, choć bilety nie są tanie. Prezes odpowiada, że ma to związek z zalaniem urządzeń w wyniku ostatnich intensywnych opadów deszczu.Letnie, ciepłe dni sprzyjają wizytom mieszkańców i przyjezdnych na basenie otwartym Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol, który mieści się przy ulicy Brzozowej. Jednak okazuje się, że nie wszystkie atrakcje są czynne.

- Co się dzieje na basenie w Oleśnicy, że jest niesprawny od kilku dni? Byłam we wtorek z dziećmi nie działała żółta zjeżdżalnia, nie działają inne atrakcje wodne. Dziś (piątek) to samo. Sezon w pełni, a basen nie działa? Dzieci nie mogą korzystać ze ślizgawki. Czy to aż taki problem przez kilka dni naprawić zjeżdżanie? Bilety do najtańszych nie należą, a do tego można zastać niesprawne atrakcje. Niech Obniża cenę biletu, skoro nie działa wszystko. Na dodatek obsługa basenu nic nie wie, kiedy będzie naprawione - napisała do nas mieszkanka.

- Niestety, po ostatnich nawałnicach dostało się i nam, zalaniu uległy wszystkie pompy oraz wentylatory znajdujące się w komorze basenowej basenu letniego. Zostały one zdemontowane i obecnie znajdują się w naprawie. Na szczęście działają wszystkie atrakcje dla najmłodszych, czyli wodny świat dziecka, armatki wodne, grzybek czy fontanny wodne. Użytkownicy dostają przy kasie informacje o awarii i nieczynnych urządzeniach. Rozwieszone są również plakaty informacyjne w tej sprawie. Kilka fotek w załączeniu - wyjaśnia Adam Hrehorowicz, prezes OKR Atol.

Jak dodał, wczoraj udało się uruchomić zjeżdżalnię na basenie letnim, a pozostałe atrakcje będą włączane, kiedy tylko z naprawy wrócą kolejne pompy i wentylatory.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (39)

Tadeusz Błyszczyk19.07 o 10:01

Polski ład wam rozbuduje Atola i obniży ceny

Zgłoś
Bramkarz219.07 o 07:00

Tylko dziecioroby narzekają. A my musimy płacić na 500+.

Zgłoś
Pan Janek19.07 o 06:59

Brawo Panie Janku

Zgłoś
v18.07 o 23:12

takiego balaganu to jeszcze nie bylo

Zgłoś
Jan be18.07 o 21:26

Kolejny bubel jak wszystko czego dotknie się bronś

Zgłoś
No szok 18.07 o 20:00

Spójrzcie na to zdjęcie, przecież to sadzawka nie basen, przecież Oleśnica to miasto powiatowe a buduje takie g....a

Zgłoś
Żenada 18.07 o 17:53

A co z tym niezależnym, obiektywnym audytem w Atolu? Podobno się rozpoczął i robi to człowiek Bronsia? Pracownicy, czyli najbardziej zainteresowani tematem podobno nic nie wiedzą, że coś się rozpoczęło?

Zgłoś
Daj spokój 18.07 o 17:49

@Dariuś, kąpiel to była w pięknym pięćdziesieciometrowm basenie teraz to jest kiszenie ogórków w tych warunkach nie kąpiel, trochę przesadziłaś.

Zgłoś
Daria18.07 o 16:29

Nikt nikogo nie zmusza do basenu i płacenia. Możecie się kąpać w stawie.

Zgłoś
I tyle18.07 o 15:16

Bronś zniszczył piękny obiekt z klimatem który wystarczylo wyremontować, postawił wannę a nie basen który wiecznie się psuje i generuje potężne koszty za które my musimy płacić.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube