reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
17℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Nie wiadomo, kto podejmuje decyzje w szpitalu. "Może jakoś to skomentujemy? Czy nie warto?"

Aktualności22.07 o 08:25Komentarzy: 56
Szefostwo zespołu szpitali konsekwentnie nie odpowiada na wiele pytań dotyczących bieżących wydarzeń wokół placówki. Dyrektor najwyraźniej przez pomyłkę wysłał do nas e-maile, które kładą cień na to, kto faktycznie kieruje jednostką.Nie milkną echa sprzecznych wypowiedzi przedstawicieli zespołu szpitali po obraźliwych wpisach w mediach społecznościowych, wicedyrektor Gizeli Jagielskiej na temat ciężarnych kobiet z nadwagą. Sama do tej pory nie przeprosiła za nie, choć po naciskach opinii publicznej uczynił to dyrektor Przemysław Magiera, który potem w publicznej wypowiedzi uznał jeden ze spornych postów za "bardzo dobry".

Nikt z placówki dotąd nie odpowiedział na nasze pytania, czy G. Jagielska wpisy publikowała w godzinach pracy, czy zrezygnuje z pełnionej funkcji oraz kto upoważnił ją do reprezentowania placówki w mediach społecznościowych.

Podobnie wygląda sprawa z próbą uzyskania informacji lub komentarza na temat rozstania się z koordynatorem pogotowia Tomaszem Krawczakiem. Do tego kilka dni temu odeszła rzeczniczka prasowa PZS Marty Kubiak. Jako powód podała m.in. "utratę zaufania do dyrekcji" i oświadczyła, że "stoi po stronie kobiet".

W tej drugiej sprawie początkowo otrzymaliśmy dwa takie same e-maile ze służbowej skrzynki Przemysława Magiery. - Może jakoś to skomentujemy? Czy nie warto? PM - zapytał się dyrektor, najwyraźniej myląc adresata i próbując się poradzić kogoś bliżej nieokreślonego. Wychodzi na to, że nie jest do końca jasne to, kto kieruje placówką. Na naszą kolejną wiadomość Magiera już nie odpowiedział, a jedynie wysłał oświadczenie w sprawie słów byłej już rzeczniczki. Było sygnowane tylko przez niego.

Zobacz też:
- Rzeczniczka odchodzi ze szpitala, bo utraciła zaufanie do dyrekcji. "Stoję po stronie kobiet"
- Rzeczniczka odchodzi, dyrektor zaprzecza. "Umowa nie została skutecznie rozwiązana"
- Była rzeczniczka szpitala informuje, że o wpisach dowiedziała się dopiero z mediów


pp

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (56)

.wczoraj o 17:11

Brawo Panie Janku

Zgłoś
wędkarz wczoraj o 10:56

Najbardziej wyje kropka i sieje propagandę czarną Pań Bronś to najlepszy burmistrz i gospodarz

Zgłoś
madwczoraj o 00:07

Gdyby dyrektor miał jeszcze rzecznika prasowego i zapytał go, jak odpowiedzieć dziennikarzowi - "Może jakoś to skomentujemy? Czy nie warto?". Czy oznaczałoby to, że to nie dyrektor, a rzeczniczka kieruje jednostką. Bądźmy poważni.

Zgłoś
I tyle22.07 o 22:58

Kropka, mówisz o degrengoladzie moralnej, co zatem masz na myśli? Czy chodzi ci o fakt, że PiS rządzący teraz powiatem przymyka oko na zabiegi aborcji które były przeprowadzane w Oleśnickim Szpitalu przez lekarzy których znamy? Słynna sprawa z polonezem i plakatami. Bo nie bardzo rozumiem twój wywód?

Zgłoś
HwdPO22.07 o 22:54

Kaczyński zniszczył szpital

Zgłoś
.22.07 o 21:59

Trochę tematu nie rozumiecie, lekarze są niezależni, mają swoje zdanie i moralność, jeżeli uważają, że jest żle to odchodzą, tak zrobili chirurdzy, Snowyda, Masternak i inni później cała ekipa z Brzegu, tak zrobią i obecnie zatrudnieni, nie łudźcie się. Lekarze znajdą pracę gdziekolwiek za świetne pieniądze, miernoty polityczne muszą walczyć każdego dnia o byt, dlatego tak łatwo nimi manipulować, tak jak to robi Pani wicedyrektor. Szacunek dla tej Pani, być może nieświadomie, ale pokazuje degrengoladę moralną oleśnickiego samorządu, i potworną niemoc.

Zgłoś
Daj spokój 22.07 o 21:08

A wy napisaliście na Wywrota.

Zgłoś
.22.07 o 20:06

Madziu zgadzam się ze wszystkim, jedynie porównanie rządów Bronsia i Kołacińskiego jest nietrafione, to zupełnie różne dwa światy, ostatnie trzy lata to najczarniejszy okres w historii Oleśnicy, i nie chodzi mi o pandemię, pomału wychodzą na jaw historie niewyobrażalne, niebywałe w dziejach naszego miasta......

Zgłoś
Do Magda22.07 o 19:23

Ty tępa dzido! Nie siej plot!

Zgłoś
Magda22.07 o 17:33

@. To co jest teraz to tragedia dla mieszkańców. Chciałam tylko zwrócić uwagę, żeby nie gloryfikować przeszłości, bo wszędzie zdarzały się błędy.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube