reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
18℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Terroryzował mieszkańców, zaatakował kobietę i policjantów! Sąd podjął decyzję

Aktualności21.07 o 12:25Komentarzy: 25
Policja zatrzymała 58-letniego mieszkańca Cieśli, który terroryzował mieszkańców wsi i zaatakował jedną z mieszkanek. Kulisy sprawy poznał portal MojaOlesnica.pl.


zdj. ilustr. / źródło: policja

14 lipca w Cieślach (gmina Oleśnica) doszło do ataku na kobietę. Napastnikiem był 58-letni Piotr T. z tej miejscowości. - Dopiero co wyszedł z więzienia. Po niecałym tygodniu postawił kapliczkę sugerującą pamięć o kimś zmarłym. I właśnie czternastego lipca wyskoczył z zarośli i ranił kobietę, raniąc ją w nogę. Ze zranioną nogą pobiegła do sklepu, prosząc o pomoc - słyszymy od osób ze wsi.

- Wbiegła przestraszona do środka. Miała ranę nogi. Od razu wezwano policję, która pojechała do domu Piotra T., który stawiał opór - dowiadujemy się od kobiety, która widziała jak poszkodowana weszła do sklepu.

- Szłam do pracy, kiedy mnie zaatakował. Na szczęście już się dobrze czuję - relacjonowała nam poszkodowana. Okazuje się, że agresor już wcześniej odgrażał się innym mieszkańcom, a fizyczny atak był finałem jego przestępczej działalności

- Sprawiał wrażenie osoby niepoczytalnej, albo takiej, która robiła wszystko, aby wrócić za kraty. Odgrażał się mieszkańcom śmiercią, podpaleniem i ogólnym strachem przed jego osobą. Ludzie boją się zeznawać w obawie przed jego zemstą. Ta osoba jest niebezpieczna. Zaplanował morderstwo i póki co nie udana ale była próba realizacji jego planu - twierdzi nasz informator.

Policja potwierdza, że doszło do zatrzymania podejrzanego, który był już notowany. - 58-letni mieszkaniec gminy Oleśnica w przeciągu tygodnia kilkukrotnie znieważył mieszkańców słowami uznawanymi za obelżywe, uszkodził też powierzchownie ciało kobiety za pomocą nieustalonego narzędzia. Stosował też przemoc i groźby bezprawne w celu zmuszenia funkcjonariuszy do zaniechania prowadzonych wobec niego czynności służbowych. W związku z tymi sytuacjami, prokuratura razem z nami wnioskowała o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Decyzją sądu, trafił do aresztu na okres trzech miesięcy - powiedziała asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. W tej sprawie nadal trwa postępowanie.

op

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (25)

Hejter 21.07 o 13:28

Co to za burak?

Zgłoś
Komar 21.07 o 13:23

Wrócił spowrotem do domu zza kraty

Zgłoś
Tofik21.07 o 12:47

Wiadomo kto Bramkarz męczennik PiSu

Zgłoś
Polak Katolik Alkoholik21.07 o 12:41

Jak postawił kapliczkę, to nic mu nie zrobią. Pewnie Prawy i Sprawiedliwy Wyznawca Partii Rządzącej. A gorszy sort go szykanuje, pewnie za namową Brukseli. Tu jest Polska...

Zgłoś
M21.07 o 12:38

Psychol

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube