reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
18℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Terroryzował mieszkańców, zaatakował kobietę i policjantów! Sąd podjął decyzję

Aktualności21.07 o 12:25Komentarzy: 25
Policja zatrzymała 58-letniego mieszkańca Cieśli, który terroryzował mieszkańców wsi i zaatakował jedną z mieszkanek. Kulisy sprawy poznał portal MojaOlesnica.pl.


zdj. ilustr. / źródło: policja

14 lipca w Cieślach (gmina Oleśnica) doszło do ataku na kobietę. Napastnikiem był 58-letni Piotr T. z tej miejscowości. - Dopiero co wyszedł z więzienia. Po niecałym tygodniu postawił kapliczkę sugerującą pamięć o kimś zmarłym. I właśnie czternastego lipca wyskoczył z zarośli i ranił kobietę, raniąc ją w nogę. Ze zranioną nogą pobiegła do sklepu, prosząc o pomoc - słyszymy od osób ze wsi.

- Wbiegła przestraszona do środka. Miała ranę nogi. Od razu wezwano policję, która pojechała do domu Piotra T., który stawiał opór - dowiadujemy się od kobiety, która widziała jak poszkodowana weszła do sklepu.

- Szłam do pracy, kiedy mnie zaatakował. Na szczęście już się dobrze czuję - relacjonowała nam poszkodowana. Okazuje się, że agresor już wcześniej odgrażał się innym mieszkańcom, a fizyczny atak był finałem jego przestępczej działalności

- Sprawiał wrażenie osoby niepoczytalnej, albo takiej, która robiła wszystko, aby wrócić za kraty. Odgrażał się mieszkańcom śmiercią, podpaleniem i ogólnym strachem przed jego osobą. Ludzie boją się zeznawać w obawie przed jego zemstą. Ta osoba jest niebezpieczna. Zaplanował morderstwo i póki co nie udana ale była próba realizacji jego planu - twierdzi nasz informator.

Policja potwierdza, że doszło do zatrzymania podejrzanego, który był już notowany. - 58-letni mieszkaniec gminy Oleśnica w przeciągu tygodnia kilkukrotnie znieważył mieszkańców słowami uznawanymi za obelżywe, uszkodził też powierzchownie ciało kobiety za pomocą nieustalonego narzędzia. Stosował też przemoc i groźby bezprawne w celu zmuszenia funkcjonariuszy do zaniechania prowadzonych wobec niego czynności służbowych. W związku z tymi sytuacjami, prokuratura razem z nami wnioskowała o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Decyzją sądu, trafił do aresztu na okres trzech miesięcy - powiedziała asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. W tej sprawie nadal trwa postępowanie.

op

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (25)

Bramkarz22.07 o 06:44

Widziałem go na męskim różańcu i jak głosował na PiS podczas wyborów

Zgłoś
alkoholik21.07 o 18:36

Panie Piotrku nie się pan tam trzyma, jeszcze nie raz się napijemy razem i nie jedną kapliczkę postawimy

Zgłoś
Adrian21.07 o 15:34

Powiem tak. Takiego ogórka wsadzić do więzienia na resztę jego życia pod PRZYMUSEM ciężkich prac fizycznych tak żeby sam na swoje utrzymanie tam żył i jeszcze oddawał zarobione pieniądze na np cele charytatywne. Taka osoba po wyjściu nie zmieni się. A ja nie mam zamiaru utrzymywać tym podobnych darmozjadów z moich podatków.

Zgłoś
do Polak Katolik Alkoholik21.07 o 15:32

Ten człowiek siedział w więzieniu, PIS w więzieniu poparcia nie ma, za to PO tam ma najlepsze wyniki. Jak twoje wszystkie dwie szare komórki połączą fakty to może coś zrozumiesz.

Zgłoś
Wujek dobra rada21.07 o 15:25

Postawił kapliczkę!!! Santo Subito!!! Kiedy był pokropek tej kapliczki?

Zgłoś
$21.07 o 14:38

Tadeusz Błyszczyk jeszcze zabierze głos i wszystko będzie jasne

Zgłoś
Janusz21.07 o 13:44

Są w tych Cieślach jakieś chłopy, że nie dali rady leszczowi? Czy tylko potrafią pod sklepem pić Harnasia albo Bace?

Zgłoś
. 21.07 o 13:36

Uwierzył w moc rudego z Brukseli. Taki sam psychol ten Tomasz.

Zgłoś
Hejter 21.07 o 13:31

Piotr T to ciota dostał by bułe i by się chłopak poskładał

Zgłoś
Hejter 21.07 o 13:29

Tadeusz Błyszczyk by go wyjaśnił

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube