reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
19℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Beskitu Underground Tour. Zbliża się festiwal hip-hopowy!

Kultura15.07 o 08:45Komentarzy:
Publikujemy komunikat organizatorów dotyczący festiwalu Beskitu Underground Tour.* * *

Zaczynamy!

Jako Beskitu Nagrania po raz kolejny (już szósty!) zbieramy siły i organizujemy projekt festiwalowy dla artystów hip hopowych z szeroko rozumianego podziemia!

Tym razem jednak forma z lokalnej przybiera formę ogólnopolską! Co to znaczy?

Już 14.08.2021 o godzinie 19:00 w Klub Ściema w Oleśnicy wystartuje Epizod „0”. Na scenie obok lokalnych raperów przewidzieliśmy miejsce dla artystów z poza regionu, którzy chcieliby zaprezentować swój materiał. Przewidzieliśmy miejsce w line-upie dla 6 artystów z parytetem 50% dla sceny lokalnej. Ale to nie wszystko! Tym razem Festiwal rusza także w Polskę! Oleśnica jest epizodem zerowym, który ma pokazać szerszej publiczności w Polsce o co tu w ogóle chodzi. Kolejne 4 epizody będą odbywać się w 4 różnych miastach wojewódzkich, natomiast ostatni epizod odbędzie się w Warszawie.

Cel?

Celem jest promocja podziemia hip hopowego, które jest - zwłaszcza w ostatnim czasie mocno ograniczane, jeżeli chodzi o dostęp do sceny. Wiemy, że podziemie jest mega mocne i chcemy to pokazać! Dodatkowo chcemy zebrać grupę najlepszych raperów, producentów i DJ’s by po ostatniej edycji zrealizować mixtape EP! Wszystko w profesjonalnym studiu z profesjonalnym miksem i masteringiem

Zgłoszenia:
Jeżeli chciałbyś zagrać na festiwalu to prosimy o podsyłanie zgłoszeń na adres mailowy [email protected]
Przyjmujemy zgłoszenia w formie mp3, linków do serwisów streamingowych itp. Nie ma limitu co do ilości podesłanych nagrań, natomiast najlepiej gdyby były to nagrania, które chciałbyś/chciałabyś zagrać w ramach swojego występu. Do podesłanych materiałów należy podesłać opis artysty (krótka biografia itp.)

Zgłoszenia przyjmujemy od teraz do końca lipca!!
Zgłoszenia bieżące obejmują tylko Epizod „0”, na kolejne epizody będą osobne zgłoszenia.
W tytule maila „Epizod 0 DEMO + Ksywka/Nazwa”.

Jako organizator zapewniamy lokal, nagłośnienie, promocję i alkohol na barze(!) - nie płacimy za występ i nie zwracamy kosztów dojazdu czy noclegu. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 artystów lokalnych (Oleśnica, Wrocław, Namysłów, Milicz, Oława i okolice) oraz 3 artystów z całej Polski. Maksymalny czas występu: 40 minut. W zgłoszeniu podaj czas przewidywanego występu!
Bitwa na rymy - zgłoszenia.

W ramach naszych festiwali nieodłącznym elementem jest bitwa na rymy, która zaczyna się o północy. Za zwycięstwo w bitwie przewidziana jest nagroda finansowa w wysokości 400 zł! Zwycięzca bierze wszystko - tylko zwycięzca finału zgarnia hajs i chwałę!

Na bitwę należy zgłaszać się w trakcie imprezy. Maksymalna liczba uczestników - 16. Zgłoszenie jest darmowe (brak wpisowego), natomiast warunkiem uczestnictwa w bitwie jest posiadanie biletu lub plakietki artysty/gościa. Bitwy będą oceniane przez 3-osobowe jury. Każda bitwa toczy się na temat w formacie 60 sekund + 30sekund na odpowiedź. Walka finałowa 90/60. Temat losowany jest bezpośrednio przed walką.

Bilety: Bilety będą dostępne w sprzedaży na początku sierpnia. Przewidziana pula biletów 120 szt.

Transmisja Online: Całe wydarzenie będzie transmitowane online przez profesjonalistów z Ave Studio (te piękne grafiki to tez ich robota!). Jeżeli ktoś nie załapie się na bilet to będzie mógł uczestniczyć w imprezie za pośrednictwem YouTube.

Jeżeli masz ochotę zagrać, hip hop to dla Ciebie coś więcej niż tylko muzyka, chciałbyś spotkać zajawkowiczów takich jak Ty i odpłynąć z nami w ten rejs to zapraszam Cię na Beskitu Underground Tour!

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube