reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
17℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Lata dwudzieste na wystawie w MOKiS-ie. Jej bohaterami są podopieczni ŚDS [ZDJĘCIA]

Kultura14.07 o 11:38Komentarzy:
W MOKiS-ie można już oglądać wystawę "Lata dwudzieste - podróż w czasie". Głównymi jej bohaterami są podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDzisiaj w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Lata dwudzieste - podróż w czasie". W rolę modelek i modeli wcielili się podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy. Natomiast za obiektywem aparatu stanął fotograf Grzegorz Żyła. Gości w trakcie uroczystości powitała dyrektor ŚDS Alina Wajerowska, która podziękowała osobom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia.

- Wystawę będzie można oglądać do końca lipca. Zapraszamy, żeby zobaczyć, że te osoby z niepełnosprawnościami mogą normalnie funkcjonować, wyglądać wspaniale. Uczestnikami sesji byli uczestnicy naszych zajęć, ustylizowani na lata 20. XX wieku Miło się na to patrzy i serdecznie zapraszamy do odwiedzania wystawy w godzinach otwarcia MOKiS-u - powiedziała nam Iwona Kowalczyk.

- To było wspaniałe przeżycie. Niektórzy wyglądali jak gangsterzy, a inni jak prawdziwe damy - uśmiecha się pani Anna, uczestniczka zajęć w ŚDS.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube