reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
18℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Zarząd Powiatu Oleśnickiego z absolutorium za 2020 rok

Aktualności25.06 o 10:34Komentarzy: 8
Na wczorajszej sesji radni udzielili absolutorium dla Zarządu Powiatu Oleśnickiego z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok. Na 20 obecnych radnych 15 głosowało za, a 5 wstrzymało się od głosu.Starosta Sławomir Kapica nie krył, że był to bardzo trudny, przejściowy rok, głównie z powodu Covid-19, kiedy to trzeba było podejmować wiele nieplanowanych wyzwań, ale również z uwagi na fakt, że 27 sierpnia został powołany nowy Zarząd. I właśnie z tego względu wyrazy szacunku i uznania zostały złożone obecnym, ale też byłym członkom tego gremium, którzy pracowali w Zarządzie w 2020 r.

Przewodniczący Rady Adam Horbacz na środek sali poprosił: starostę Sławomira Kapicę, wicestarostę Stanisława Stępnia, Zdzisławę Jakimiec, Marię Susidko, Czesława Teleszkę oraz z poprzedniego składu Józefa Szmaja i Jarosława Polańskiego (Jan Dżugaj był nieobecny). Każdy z nich otrzymał gratulacje i podziękowania od przedstawicieli prezydium Rady.

Nim doszło do udzielenia absolutorium, radni wysłuchali "Raportu o stanie Powiatu Oleśnickiego za 2020 r.", sprawozdania z wykonania budżetu za ten sam okres, a potem zagłosowali za votum zaufania dla Zarządu. Mieli również okazję zapoznać się z informacją o działalności Powiatowego Zespołu Szpitali z siedzibą w Oleśnicy w 2020 roku.

rd, źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (8)

anty G26.06 o 00:31

Przecież informacja o działalności PZS to obłuda, prawda nie została przedstawiona i chowa ja pod przykrywką

Zgłoś
Asia25.06 o 20:03

Niuch niuch czuje pienionszki

Zgłoś
Obs25.06 o 19:28

Brawo Elka

Zgłoś
Helena25.06 o 18:50

Do [email protected] Ja chętnie Ciebie przytulę.....piąchopiryną lub jeb...ciem ze łba.

Zgłoś
Elka25.06 o 15:56

Raport o stanie powiatu to jakaś kpina. Przesłodzona laurka. No, ale nawet jak powiat zawali wszystkie inwestycje, szpital straci wszystkich lekarzy, to co? Nic. I niestety tak to się kręci. Miernotę można na stanowisku posadzić, roztrwonić publiczne pieniądze... A potem wszystko ładnie zamieść pod dywan

Zgłoś
?25.06 o 11:08

Susidko coś nie tęga mina. PiSowce nie przytulają?

Zgłoś
Taka prawda25.06 o 11:02

Marysia z PiS pod rączkę. Dla władzy i stanowisk zrobi wszystko

Zgłoś
Maniek25.06 o 10:53

Wreszcie normalność. Pięknie panie Przewodniczący. Z klasa podziękowania. Wyszło jednak na to, ze panowie Szmaj i Polanski nawet siebie nie lubią.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube