reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.
18℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Beata Kempa oburzona klapkami z wizerunkiem świętego Jana Pawła II

Aktualności25.06 o 09:15Komentarzy: 81
W jednym ze sklepów internetowych można zamówić klapki z wizerunkiem Jana Pawła II. Oburzyło to wiele osób, w tym europoseł Beatę Kempę.W jednym ze sklepów internetowych istnieje możliwość zamawiania stworzonych różnych gadżetów. Pojawiła się w nim m.in. oferta klapek z wizerunkiem świętego papieża Jana Pawła II, który zmarł w 2005 roku.

Głos w tej sprawie zabrała sycowianka i europoseł Beata Kempa. - Nawet jeżeli wyprodukujcie miliony takich klapek - nie dacie rady zadeptać Jego Świętości, Jego Szacunku dla wszystkich ludzi i Jego nauki. Nie zadepczecie pokłosia Jego spotkań z fantastyczną młodzieżą świata w ramach ŚDM. Nie zadepczecie chrześcijaństwa! Święty Janie Pawle II - módl się za Nich, bo nie wiedzą co czynią! - napisała polityk.

Przypomnijmy, Beata Kempa w wyborach do Parlamentu Europejskiego zdobyła największą liczbę głosów spośród wszystkich kandydatów w powiecie oleśnickim. Zagłosowało na nią 9236 osób.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (81)

q27.06 o 13:37

no tym razem ma rację! Dopóki nie wyjaśni się jego roli w kryciu i awansowaniu pedofila przestępcy z USA i wielu innych podobnych spraw nie powinno się nigdzie umieszczać jego podobizn.

Zgłoś
Wrona.27.06 o 08:10

Ta gruba swinia chwali się że skończyła studia prawnicze a jest ciemna umysłowo średniowieczny tluk nad tłukami.

Zgłoś
Big27.06 o 04:19

Ale z się spasla. Nigdy inteligentna nie byla

Zgłoś
Judasz syn diabła26.06 o 22:49

Kempa jak wy deptaliście i depczecie ustawe Zasadnicza R.P. to ci nie wadziło ? A ten twuj świety nic nie wiedział o pedofili w kościele ?

Zgłoś
TVP PRAWDA 26.06 o 13:45

Polcy i Polacy ! Uwaga ! Wniemanie ! Klapki z podobizną Jana Pawła 0.2 to bezprecedensowy atak agentury z kraju używającego innego alfabetu na narodowe polskie wartości !!! To bezczelna próba zniszczenia naszego dziewictwa kólturowego, atak na zdrową, narodową i ktolicką tkankę naszego narodu ojczystego !!! Klapki oprócz nadajnika 5g niszczącego tkankę mózgową są wyposażone w mikro ładunki C4 oraz detektor przynależności partyjnej, każdy obywatel PIS, który je założy straci natychmiast nogi a jeśli założy na ręce to ręce !!! Atak na tkankę mózgową w przypadku obywateli PIS jest na szczęście wykluczony. Uwaga !! Wniemanie !!! Odradza się smarowanie klapek cebulą w celu zneutralizowania ładunku C4 !!! Partia za narodem, naród z Partią !! Miska ryżu czeka !!!

Zgłoś
­26.06 o 12:44

Damy radę zadeptać, już daliśmy. Tę rzekomą świętość Wojtyły postrzegają tylko jego upośledzeni wyznawcy. Wojtyła miał tylko szacunek do bandy swoich pedofilów w koloratkach, a nie do ich ofiar. Nauki Wojtyły są szkodliwe. Pokłosiem spotkań z młodzieżą na ŚDM są liczne przypadki gwałtów i nadużyć. Wojtyła jest martwy i za nikogo się nie pomodli ty głupia babo

Zgłoś
asa26.06 o 11:06

kempa zamknij sie i nie podjudzaj i nie szczuj

Zgłoś
Helena26.06 o 10:43

Ciekawe co by było gdyby w ofercie były klapki z wizerunkiem Mahometa , podejrzewam że by się działo

Zgłoś
obrońca ucisnionych 26.06 o 09:37

@Ja mam na sprzedaż klapki z wibratora

Zgłoś
Ja26.06 o 09:21

A ja bym chciala klapki z rudym. Na jednym klapku rudy a na drugim bialy koń.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube