reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 12 czerwca. Imieniny Janiny, Onufrego, Leona.
13℃
(rozproszone chmury). Zobacz prognozę pogody

Społeczność SP7 pamięta o zbrodni katyńskiej. Uroczystość przy Dębach Pamięci [ZDJĘCIA]

Aktualnościwczoraj o 12:00Komentarzy:
W Parku Klonowym w Oleśnicy podsumowano projekt "Katyń... ocalić od zapomnienia" oraz pochwalono się odnowionymi tabliczkami przy Dębach Pamięci.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDzisiaj w Parku Klonowym w Oleśnicy odbyło się podsumowanie działań w ramach projektu "Katyń... ocalić od zapomnienia", mającego na celu uczczenie pamięci o Polakach zamordowanych przez Sowietów.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele społeczności Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy, reprezentanci rodzin i organizacji katyńskich, IPN-u oraz władz miasta. Akcję w placówce koordynowała nauczycielka Beata Rubaszewska, a uczniowie mogli wziąć udział w różnych działaniach.

W nagrodę za zaangażowanie Instytut Pamięci Narodowej ufundował nowe tabliczki przy dwudziestu Dębach Pamięci. - Udało nam się tak mocno zaistnieć w programie i w zamian udało się zdobyć nowe tabliczki. Poprzednie były zniszczone, wyblakły - zwróciła uwagę Dorota Rasała-Świtoń, dyrektor SP7. Przy okazji uhonorowano uczniów biorących udział w historycznym projekcie.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube