reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 12 czerwca. Imieniny Janiny, Onufrego, Leona.
14℃
(pochmurno z przejaśnieniami). Zobacz prognozę pogody

Niebezpieczne przejście dla pieszych! Brakuje właściwego oznakowania

Aktualności9.06 o 09:19Komentarzy: 32
Czytelnik portalu MojaOlesnica.pl zgłasza niebezpieczny brak właściwego oznakowania przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Marii Skłodowskiej-Curie i Wojska Polskiego w Oleśnicy.- W pobliżu znajduje się pusty pałąk, prawdopodobnie po znaku - ponad pół roku tak to wygląda. Dwa znaki "ustąp pierwszeństwa", jeden powinien mieć tabliczkę, bo inaczej sugeruje, że mam ustąpić drodze wyjazdowej pod blok. Najgorsza sytuacja była zimą, gdy przysypał śnieg - brak znaku pionowego. Znaku o przejściu dla pieszych nie ma także od drugiej strony - informuje nasz rozmówca.

Jak sam dodaje, wczoraj o mały włos nie został przejechany przez kierowcę ciężarówki, który mógł nie wiedzieć, że znajduje się tam przejście dla pieszych. Sygnał czytelnika przekazaliśmy już do Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (32)

OBYWATELwczoraj o 10:38

Jeżeli tam nie ma oznakowania że jest przejście dla pieszych a same pasy są ledwo widoczne to na logikę tam nie ma przejścia

Zgłoś
Końwczoraj o 04:52

Jaki burmistrz takie miasto . Janek ze swoimi w stołeczek pierdzą, kaska na konto wpływa , kadencja spokojnie mija , przed wyborami znów się jakaś kiełbasę rzuci i do przodu .

Zgłoś
edward10.06 o 12:54

to to jest pikus ja mialem taka sytuacje szla kobieta przez pasy a ze miala kiece akurat wlaczyla mi sie dmuchawa i z niej ta kiece zdarlo

Zgłoś
pieszy bez pasów10.06 o 12:54

52Stan farby na przejściach dla pieszych w Oleśnicy w wielu miejscach jest tragiczny i ledwo widać, że w ogóle jest przejście! Kiedyś przynajmniej malowali na 1. Maja.

Zgłoś
Profesor10.06 o 11:23

Proszę mieszkańców Oleśnicy o przesyłanie fotografii na adres redakcji. Życie naszych pociech, naszych bliskich i nas samych, jest ważniejsze niż nieodpowiedzialność i niekompetencja urzędników i służb. Jest takich przejść mnóstwo w naszym mieście.

Zgłoś
Ona taka10.06 o 08:32

A wystarczyłoby zrobić sygnalizację świetlną.

Zgłoś
Jonjon9.06 o 22:23

A przejście dla pieszych na wysokości Hali Wileńska? Są resztki farby. Zero znaków. Dzikie przejście

Zgłoś
:D 9.06 o 21:06

Pokażcie mi chociaż jedno przejście, prawidłowo oznakowane z właściwą strefą akumulacji przed nim, dostateczną widocznością itd. wedle GDDKiA nie ma takiego w Oleśnicy???????????

Zgłoś
Do uwaga tvn 9.06 o 19:52

Do uwaga tvn. Na wileńskiej, ścieżka rowerowa jest w miejscu gdzie powinni być piesi rowerzyści powinni mieć swój pas ruchu drogowego przyjezdni, ale to jest Oleśnica tu wszystko JEST na opak. Nadaje się to tylko do telewizji, może jak pokażą fuszerki dopuszczone przez nawet mundurowych i kolesiów z urzędu miasta Oleśnicy. Cała Polska zobaczy absurdy i ciekawostki na skalę światową, że jest tu wszystko bez wiedzy i kwalifikacji wybudowanych wiele inwestycji publicznych z budżetu Oleśnica, to będzie z czego się tłumaczyć przed kamerami

Zgłoś
Uwaga_TVN9.06 o 19:26

Prawie wszystkie przejścia dla pieszych i przejazdy rowerowe w poprzek ul. Wojska Polskiego są oznakowane niezgodnie z przepisami. Brak znaków pionowych D6.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube