reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 12 czerwca. Imieniny Janiny, Onufrego, Leona.
15℃
(pochmurno z przejaśnieniami). Zobacz prognozę pogody

Książka na długi weekend. Co poleca oleśnicka biblioteka?

Kultura5.06 o 07:16Komentarzy:
Publikujemy książkową propozycję Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja na weekend.* * *

Długi weekend warto spędzić z książką! Jeśli nie macie pomysłu spieszymy z pomocą i propozycją do Ewy z Wypożyczalni dla Dorosłych.

Przy okazji przypominamy, że jesteśmy otwarci! W sobotę dyżur pełni dla Was Biblioteka „Pod Pegazem” (od 09.00 do 16.00).

Tym razem zachęcam Państwa do sięgnięcia po książkę Lisy Scottoline - „Powrót Anny”.

Lekkie pióro autorki i jej oryginalny styl pisania sprawiają, że historię czyta się jednym tchem i nie sposób się od niej oderwać. „Powrót Anny” to znakomity, trzymający w napięciu aż do ostatniej strony dramat rodzinny, a także wzbudzający wiele emocji thiller psychologiczny. Jest to powieść, w której poznajemy spojrzenie na tę samą sytuację z perspektywy kilku osób.

Maggie po przeżytej psychozie poporodowej zostaje uznana za niezdolną do opieki nad córką Anną. Były mąż całkowicie uniemożliwił jej kontakty z dziewczynką. Po kilku latach główna bohaterka poznaje wdowca Noaha, który samotnie wychowuje syna. Po raz pierwszy od wielu lat wszyscy czują się spełnieni. Pewnego dnia Maggie odbiera telefon od swojej córki. Los dał jej jeszcze jedną szansę na zostanie matką dziecka, które jak wcześniej myślała, straciła na zawsze.

Niestety idylla nie trwa długo. Anna zostaje zamordowana, a głównym podejrzanym jest jej ojczym, Noah. Od tego momentu uczestniczymy w rozprawie sądowej, podczas której odkrywane są kolejne tajemnice. W książce następuje również szereg retrospekcji wydarzeń, aż do dnia śmierci Anny. Na jaw wychodzą fakty - szokujące i nieprawdopodobne, w świetle których życie rodziny to emocjonalny rollercoaster.

Książki Lisy Scottoline gwarantują dobrą rozrywkę i przyjemne spędzenie czasu.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z tą niezwykle zaskakującą i wciągającą lekturą.

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube