reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 12 czerwca. Imieniny Janiny, Onufrego, Leona.
15℃
(pochmurno z przejaśnieniami). Zobacz prognozę pogody

Golden King na bilardowych mistrzostwach w Łodzi

Sport1.06 o 21:15Komentarzy:
W sobotę, 29 maja rozegrano zawody Pucharu Polski Old Boy w 8 bil w klubie bilardowym Frame Łódź. Wziął w nich udział oleśniczanin Radosław "Golden King" Misiewicz.Do Łodzi przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski. Radosław Misiewicz w ostatnim meczu fazy grupowej spotkał się z zawodnikiem ekstraklasy Dominikiem Zającem. Początek meczu był pod dyktando naszego zawodnika, który prowadził 3:0. Kolejne dwie partie padły łupem zawodnika LP METAL–FACH SOKÓŁKA, ale oleśniczanin zakończył mecz partią z rozbicia i nie dał podejść do stołu rywalowi wygrywając spotkanie 4:2.

W fazie pucharowej pokonał Rafała Wolskiego (Wrocław) 4:2. W walce o ćwierćfinał zmierzył się ponownie z zawodnikiem z LP METAL–FACH SOKÓŁKA Dominikiem Zającem i znów Golden King pokonał go 4:2. Następnie w meczu o półfinał i minimum trzecie miejsce przegrał 0:4 z Mariuszem Gołdynem (Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze) i wylądował zaraz za podium.

Następnego dnia zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Old Boy w 9 bil również w klubie bilardowym Frame Łódź. Mistrzostwa Polski w 9 bil rozgrywane były w formule 2KO. Golden King wygrywał wszystkie pojedynki i awansował do najlepszej szesnastki, a w meczu o wejście do ćwierćfinału zmierzył się z zawodnikiem Tomaszem Wendnickim (Gdańsk).

Początek meczu był pechowy dla naszego zawodnika, który przegrywał 1:3, ale nie podawał się i doprowadził do stanu 4:4 Ostatnia partia decydowała o zwycięstwie. Przy wbijaniu ostatnich trzech bil popełnił błąd i oleśnicki bilardzista przegrał 4:5 zajmując ostatecznie 9 miejsce. Kolejne zmagania naszego zawodnika będą miały miejsce w lipcu.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube