reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 12 czerwca. Imieniny Janiny, Onufrego, Leona.
14℃
(rozproszone chmury). Zobacz prognozę pogody

Burmistrz zadowolony z pochwał sportowców za oleśnicki stadion. Samorządowiec dziękuje za memoriał

Sport28.05 o 02:39Komentarzy:
Burmistrz Jan Bronś ma nadzieję, że memoriał Wiesława Kiryka na stałe wpisze się w kalendarz sportowych imprez w mieście. Publikujemy komunikat samorządowca.
W środę na oleśnickim stadionie odbył się kolejny memoriał płk. Wiesława Kiryka. Burmistrz Jan Bronś odniósł się do słów sportowców na zorganizowanej dzień przez tym wydarzeniem konferencji prasowej, podczas której chwalili oni obiekt przy ul. Brzozowej. Włodarz Oleśnicy podziękował również wszystkim obecnym za przybycie i wyraził nadzieję, że impreza na stałe wpisze się w kalendarz sportowych wydarzeń. Poniżej pełny komunikat burmistrza.

***

Za nami 2. memoriał pułkownika Wiesława Kiryka na oleśnickim stadionie. Już podczas wtorkowej konferencji prasowej reprezentanci świata sportu, w tym przedstawiciele stowarzyszeń lekkoatletycznych chwalili oleśnicki stadion za warunki oraz infrastrukturę. To bardzo cieszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę poczynione przez nas nakłady na rozwój i renowację tego obiektu.

Bardzo dziękuję organizatorom za przygotowanie tak wspaniałego wydarzenia oraz wszystkim przybyłym na memoriał mieszkańcom i gościom spoza Oleśnicy za obecność.

Mam nadzieję, że memoriał płka Wiesława Kiryka na stałe wpisze się w kalendarz sportowych wydarzeń w Oleśnicy. Postać ś. p. Wiesława Kiryka zasługuje na upamiętnienie. To właśnie pan Wiesław był wyjątkowo zasłużonym działaczem Wojskowego Klubu Sportowego "WKS Oleśniczanka" i szkoleniowcem aż kilku pokoleń biegaczy.

Jan Bronś

***

Zobacz: 2. Memoriał Pułkownika Wiesława Kiryka. Królowa sportu na oleśnickim stadionie [ZDJĘCIA, WIDEO]

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube